04Eylül

Önümüzdeki Sezonun Moda Renkleri!

Açık Gri Güzelliği

Kış aylarının vazgeçilmezi gri renk bu sezon da bizimle. Dolabınızda gri tonlarına yer ayırabilirsiniz. Özellikle açık gri gece elbiseleri oldukça iyi bir seçim olabilir. Ayrıca gün içerisinde dışarıda giydiğiniz kıyafet seçimlerinizde de her zaman griler aklınızda bulunsun.

Bordo’nun Hakimiyeti

Sezonun moda renklerinden biri de bordo olarak karşımıza çıkıyor. Koyu renkler arasında hakimiyetini gösterecek olan bordo, seçimlerinizden biri olabilir. Siyah yerine artık koyu bordoyu tercih edebilirsiniz. Siyah kıyafetler giymekten sıkıldıysanız eğer bordo yardımınıza koşuyor.

Beyaz’ın Saflığı

Beyaz, bu kışa damgasını vuracak renklerden bir tanesi. Genellikle yaz aylarında tercihlerimizden bir tanesi olan beyaz, bu kış karşımıza çıkacak. Beyaz ağırlıklı kıyafetler, hatta tamamen beyaz kombineler tercih edebilirsiniz. Beyazın saflığı ve çekiciliği üstünüzde olacaktır.

Kırmızı’n Çekiciliği

Mevsim tanımayan çekici renk kırmızı, vazgeçilmezlerimizden birisi olmaya devam ediyor. Her çeşit kıyafetinizde ve aksesuarlarınızda kullanabileceğiniz kırmızı ve tonları sizi büyüleyici gösterecek renklerden bir tanesi. Parlak, baskın kırmızıların cesareti olan hanımlara büyük bir çekicilik katacağı kesin.

Yazar: Degnek

Kendisi, Değnek.com'un genel içerik üreticisi.

Degnek Blog
 Yazının Etiketleri  
  1. Yorum yapılmammış.

  1. Geri bildirim yok.

Yorum yapın