01Eylül

Ekranların Sevilen Yeni Yüzü: İlker Ayrık!

Bu yaz “Ben Bilmem Eşim Bilir” isimli program ile evlerimize hafta içi her gün konuk olan İlker Ayrık; kendini tüm Türkiye’ye sevdirdi!

Ekranlara bomba gibi gelen İlker Ayrık’ı gelin kısaca biraz birlikte tanıyalım.

16 Ekim 1979’da Balıkesir’de doğan İlker Ayrık; tiyatro bölümü mezunu bir oyuncu. Birçok tiyatroda ve aralarında A.R.O.G.’un da bulunduğu filmlerde rol alan ünlü oyuncu aynı zamanda kendisini dizilerde de gösterdi. Geniş Aile, Seksenler, Son Osmanlı Yandım Ali gibi birçok dizide yer aldı. Ne yalan söyleyelim özellikle Geniş Aile dizisinde oynadığı mürsel karakteri ile bir harikaydı.

İlker Ayrık, bu yaz ise karşımıza çok farklı bir şekilde çıktı. Ben Bilmem Eşim Bilir isimli yarışma programını sunan İlker Ayrık, sunuculuk konusunda ne kadar iyi olduğunu tüm Türkiye’ye kanıtladı. Sempatikliği, sıcak kanlılığı, yarışmacılar ve seyircilerle olan ilişkisi ile izleyenlerin sevgisini kazandı diyebiliriz. Sevindiren şey şu ki sadece bir yaz programı olmakla kalmayan Ben Bilmem Eşim Bilir yarışması, artık hafta sonları da bizlerle buluşmaya devam edecek. Cumartesi ve pazar günleri Kanal D ekranlarında aynı programı sunmaya devam edecek olan İlker Ayrık’ın bundan sonra Türkiye’de aranan sunuculardan biri olabileceğini düşünüyorum. Yani ileride tek seferlik ödül törenlerinde, başka yarışmalarda da görebilmemiz muhtemel değil mi?

Yazar: Degnek

Kendisi, Değnek.com'un genel içerik üreticisi.

Degnek Blog

Gelen Aramalar:

 Yazının Etiketleri  
  1. Yorum yapılmammış.

  1. Geri bildirim yok.

Yorum yapın