31Ağustos

Turkcell Erkek Ekstra Paketi

Turkcell, erkek abonelerine yönelik ücretsiz bir servis sunuyor: Erkek Ekstra Paketi. Bu paket ile erkeklere yönelik giyim önerileri ve günlük tavsiyelerin yanısıra birçok konuda haberler de cebinize kısa mesaj ile ücretsiz olarak geliyor.

Turkcell’in bu paketinin abonelerinden biri de benim. Abone olan kullanıcılara Turkcell; teknoloji, oyun, otomotiv, spor, kitaplar ve birçok konu üzerine gelişmeleri, haberleri ücretsiz olarak telefonlarına kısa mesaj yolu ile gönderiyor. Bu pakete abone olmak isteyen Turkcell kulanıcılarının ERKEK yazıp 7777’ye mesaj göndermeleri yeterli olacaktır. Göndereceğiniz bu mesaj ve pakete abonelik tamamen ücretsizdir.

Erkek Ekstra Paketine aboneliğini iptal etmek isteyen kullanıcılar IPTAL ERKEK yazıp 7777’ye gönderebilirler.

Yazar: Degnek

Kendisi, Değnek.com'un genel içerik üreticisi.

Degnek Blog

Gelen Aramalar:

 Yazının Etiketleri  
    • Yaşar Kuşkonmaz
    • 11 Kasım 2012

    Reklam yapıp para kazanmak için oluşturulmuş gereksiz bir servis bence. En azından mesaj göndermeden önce oturup 10 dakika araştırma yapsınlar. Dexter’ın (8. sezonu çoktan onaylanmışken) son sezonu olan 7. sezon çıktı dediler. Ayrıca Dexter’a kiralık katil dediler ve tam 1 sene önce çıkmış bir oyun olan Assassin’s Creed Revelations’a “sonunda raflardaki yerini aldı” dediler. Daha ne diyeyim.

  1. Geri bildirim yok.

Yorum yapın