02Eylül

Üzerinizdeki Metal Etkisi!

Dozunda kullanılmış bir ışıltı bir kadını baştan çıkarıcı ve çekici göstermek için yeterli olacaktır. Fakat sınırı aşmamakta fayda var, çünkü sınır aşıldığında disko topuna benzememek an meselesi. Makyaj uzmanlarının önerdiği yöntemlerle çok daha ışıltılı ve çekici görünebilirsiniz.

Metalik Gözler

Girdiğiniz ortamlardaki ısıyı arttıracak metalik bir göz makyajı, sıra dışı bir görünüm yakalamanıza yardımcı olur. Klasik bir makyaj hilesi olan göz pınarlarına ışıltılı beyaz bir far sürerek bakışlarınızı güçlendirme tekniğinden faydalanabilirsiniz. Gözlerin iç kısmına ise siyah bir kalem uyguladıktan sonra metalik tonlarda bir kalem far ile göz pınarlarınıza ışıltı katabilirsiniz.

Folyo Görünümlü Tırnaklar

Işıl ışıl parlayan altını sarısı ya da gümüş tırnaklara önceden yalnızca çıkartmalarla kavuşabilirdik. Fakat artık bu renk ojeler neredeyse her markada mevcut. Tırnak yüzeyini koruyucu ön cila ile pürüzsüzleştirin. Metalik ve parıltılı renkler tırnak yüzeyindeki pürüzlerin görünürlüğünü arttırdığından, ön cila ile tırnaklarınızı pürüzsüzleştirmek doğru olacaktır.

Bakır Ruj

Her ne kadar bakır tonları doğal renklerden biri olsa da sadeliğin yanından geçemediği bilinen bir gerçek. Makyaj uzmanları, bu tonlarda hafif ışıltı çok daha seksi bir etki yaratacağını söylüyor. Bronz ya da kahverengi bazlı olanlar koyu tenli bayanlara mükemmel bir görünüm kazandıracak. Pembeye yakın tonlar ise kumral ve açık tenli bayanlar için daha uygun olacaktır. L’oreal marka Star Secrets in Mila ruj bakır görünüm elde etmek ve abartıdan uzak olmak isteyen bayanların tercihleri arasında yer alıyor.

Yazar: Degnek

Kendisi, Değnek.com'un genel içerik üreticisi.

Degnek Blog

Gelen Aramalar:

 Yazının Etiketleri  

  1. Yorum yapılmammış.

  1. Geri bildirim yok.

Yorum yapın