01Eylül

Kışkırtıcı Görünmek İçin Ufak Tüyolar!

Dekolte Bölgesi

Minimum düzeyde maruz kalınan UV ışını dahi aşırı hassas dekolte bölgesinde lekeler ve pürüzler oluşmasına neden olabiliyor. Dekolte bölgenizi her gece glikolik asit pedleri ile temizleyerek hasarın izlerini minimuma indirebilirsiniz. Her gün mutlaka SPF 15 koruma özelliğine sahip bir ürün kullanmaya özen gösterin.

Seksi Bir Sırt

Yaz ayları sırtta oluşan sivilcelerin en yoğun olduğu zamanlardır –bu durumdan terlemeyi sorumlu tutabilirsiniz. Vücudunuzun herhangi bir bölümünde oluşan bu kabarıklıkları her gün salisilik asit barındıran bir peeling kullanarak giderebilirsiniz. Duşa girdiğinizde son işlem olarak yapacağınız bu uygulama tüm kalıntıları ortadan kaldırmanızı sağlayacak. Durulamadan önce bir dakika kadar emilmesini bekleyin.

Çekici Bacaklar

Işık saçan bacaklar plajda mükemmel görünmenizin en önemli sırrı. Bacaklarınızı bronzlaştırırken onlara ışıltı katacak ürünler kolaylıkla bu işin üstesinden geliyor. DHA barındıran bir losyon kullanarak ten renginizin her gün biraz daha koyulaşmasını sağlayabilirsiniz. Tek hamlede bronzlaşmayı sağlayan ürünlerin neden olduğu dalgalı görünüm riskini bu sayede ortadan kaldırmış olacaksınız. Maksimum emilim için gece kullanmaya da dikkat edebilirsiniz.

Sıkı Bir Karın

Karın bölgesini düzleştirecek iki hareketle değişimi hemen fark edeceksiniz. Hem karın kısmındaki altı parçalı kas grubunu hem de çapraz kalın kaslarını çalıştıracak olan egzersizler, sorunlu bölgeyi kısa sürede forma sokmaktadır. Sırt üstü uzanıp 45 derecelik açı yaparak dizlerinizi göğüslerinize doğru 10 kez çekip bırakın. Günde 3 kez yapacağınız basit hareketlerle sımsıkı bir karna sahip olabilirsiniz.

Yazar: Degnek

Kendisi, Değnek.com'un genel içerik üreticisi.

Degnek Blog
 Yazının Etiketleri  

  1. Yorum yapılmammış.

  1. Geri bildirim yok.

Yorum yapın