30Ağustos

İlişkilerinizle İlgili Bazı Tüyolar!

Kadınlar çoğu zaman erkeklerin davranışlarına anlam veremezler. Bu kadınların taşıdığı karakteristik özelliklerden kaynaklanmaktadır. Eğer siz de birçok kadınla aynı özelliklere sahipseniz, birlikte olduğunuz erkeği ölene kadar sorgulayacaksınız demektir. Onunla ilgili aklınızı kurcalayan birçok soru olabilir. Aklınızı kurcalayan bu sorulardan pratik davranışlarla kurtulabilirsiniz.

Hala eski sevgilisiyle görüşen bir sevgiliniz varsa, onun davranışlarını değerlendirin. Eğer onlara katılmanızdan herhangi bir rahatsızlık duymuyorsa endişelenmenizi gerektiren bir durum yok demektir, sakin olun.  İki sevgilinin arasına girebilecek bir eski sevgili konusu, yersiz bir konu olacaktır.

Erkek arkadaşınıza evlilikle ilgili düşüncelerini sorduğunuzda onun çok da önemli olmadığını söylüyorsa, düşünmeden cevap vermeyin. Elbette evliliği o da önemsiyor, öyle olmasa sizinle bir ilişki yaşamazdı. Yalnızca davetiye gibi ayrıntılarla boğuşmak istemiyor olabilir.

Hiçbir plana sadık kalmayan bir sevgiliniz varsa, durumu misilleme yaparak çözebilirsiniz. Ona ayak uydurmak için izlemek istediği bir maça biletiniz olduğunu söyleyebilirsiniz. Birlikte gidip gidemeyeceğinizi sorduktan sonra onayını bekleyin ve maç gününe kadar sessizliğinizi koruyun. Maç günü geldiğinde planınızı değiştirdiğinizi söyleyin. Bu durum onun da aynısını yapmasını engelleyecektir.

Ciddi konularda konuşurken erkekler bazen yersiz espriler yapabilirler. Bu tipik bir savunma mekanizması olarak gösterilebilir ve erkekler bu yola sık sık başvururlar. Bu onların kritik anlarda zaman kazanma yöntemidir. Böyle anlarda onu anladığınızı belli etmeyin ve öğrenmek istediğiniz şeyi kendisinin itiraf etmesini bekleyin. Böylece onun size olan bağlılığını güçlendirebilir ve konuşurken yapılan yersiz esprileri engelleyebilirsiniz.

Yazar: Degnek

Kendisi, Değnek.com'un genel içerik üreticisi.

Degnek Blog

Gelen Aramalar:

 Yazının Etiketleri  

  1. Yorum yapılmammış.

  1. Geri bildirim yok.

Yorum yapın