30Ağustos

Sizlere Özel Bazı Güzellik Sırları!

Kıvrımlı ve Dolgun Kirpikler

Hollywood’un en seksi kadınları, üst kirpiklerine olduğu kadar alt kirpiklerine de özen gösteriyor. Daha uzun ve dolgun kirpiklere sahip olmak için maskara fırçanızı L şeklinde bükün. Kullandığınız bu maskaranın kalıcılığını koruması oldukça önemli. Bu nedenle suya dayanıklı bir formül seçmenizde yarar var.

Mükemmel Dudaklar

Makyaj konusunda pratiklik sizin için oldukça önemliyse, sezonun yeni ürünlerine bayılacaksınız. Dudak kalemi, ruj ve dudak parlatıcısını aynı üründe buluşturan ürünler, yumuşak ve kalıcı bir uygulama sağlıyor. Sezonun makyaj trendlerini yansıtan kırmızı, pembe ve toprak tonlarındaki renkleri tercih edebilirsiniz.

Cildinizi Koruyun

Cildinizi güneşe karşı korumak için illa deniz kenarında olmanız gerekmiyor. Günlük nemlendiricili kremler, şehir hayatında maruz kaldığınız UV ışınları, hava kirliliği ve kuruluk gibi faktörlere karşı da nem ve koruma sağlayabilirsiniz. Cilt tarafından kolayca emilme sağlayan cilt ürünleri, yüzünüzde rahatlıkla uygulayabileceğiniz ürünler içeriyor. Özellikle 30 faktörlü ya da 50 faktörlü ürünleri tercih ederek, güneşin zararlı ışınlarından tamamen kurtulabilirsiniz.

Saç Şekilleri

Dünyanın en ünlü saç uzmanları yıllardır saç telleri üzerinde yaptıkları araştırmalar sonucunda en önemli sorunu ortaya çıkardılar. Onların önerileri ile kötü saç günlerinize son verebilirsiniz. Kıvırcık bir saçınız varsa probleminiz kuruluk olabilir. Bunu düzeltmek için durulamaya gerek bırakmayan bir saç kremi kullanabilirsiniz. İnce saç tellerine sahipseniz, saç uçlarınızın kırılması gibi bir probleminiz olabilir. Soya ve süt proteinleri içeren saç kremi ile saç tutamlarınızı kuvvetlendirebilirsiniz.

Yazar: Degnek

Kendisi, Değnek.com'un genel içerik üreticisi.

Degnek Blog
 Yazının Etiketleri  
  1. Yorum yapılmammış.

  1. Geri bildirim yok.

Yorum yapın