30Ağustos

Pratik Saç Modelleri!

Özellikle tatil günlerinde şık ve dikkat çekici görünen saçları oldukça kolay bir şekilde elde etmek istiyorsanız, saç uzmanlarının pratik yöntemlerini deneyebilirsiniz.

Sıkı At Kuyruğu

Saçlarınızı yıkayın ve kurutun. Ardından başınızı geriye doğru eğerek saçlarınızı enseden sıkı bir at kuyruğu yapın. Ardından durulanmayan bir saç kremi ile elektriklenen saç tellerinizi yatıştırın ve pürüzsüz bir sonuç elde edin. Yaptığınız at kuyruğunu sıra dışı bir aksesuar ile tamamlayarak harika bir sonuç elde edebilirsiniz.

Seksi Burgular

Burguları ister gevşek ister sıkı kullanın, her iki durumda da fazlasıyla seksi görüneceğinize emin olabilirsiniz. Denizden çıktıktan sonra kendi haline bıraktığınız saçlarınıza bolca saç spreyi uygulayın ve dikkatlice kıvırıp ensede salaş bir topuz haline getirin. Unutmayın, bu modelin en önemli sırrı her burguyu siyah tokayla tutturuyor olmanız.

Modern Balerin

Saçlarınıza bolca saç spreyi uygulayıp ince dişli bir tarakla saç uçlarınıza krepe yapın. Başınızın arkasında, kulak hizasında yapacağınız dağınık bir topuzu, taşlı bir saç bandı ile süsleyin. Eğer saçlarınız uzunsa tepeden modelleri ya da enseden düğüm yapılmış ve tel tokayla sabitlenmiş değişik versiyonları da deneyebilirsiniz.

Islak Saçlar

Sezon boyunca ünlü tasarımcıların asla vazgeçemediği, podyumları sallayan ıslak görünümlü saçlar sahil güzelliğinizin kaynağı olacak. Bu görünümü yakalamak için sıvı saç şekillendiriciyi suyla karıştırıp saçlarınıza püskürtün ve kuruyana kadar şeffaf bir saç bandı takın. Son olarak parlaklık veren bir saç spreyi ile saçlarınıza ışıltı katabilirsiniz.

Yazar: Degnek

Kendisi, Değnek.com'un genel içerik üreticisi.

Degnek Blog

Gelen Aramalar:

 Yazının Etiketleri  
  1. Yorum yapılmammış.

  1. Geri bildirim yok.

Yorum yapın