30Ağustos

Plajdaki Tarzınızı Belirleyin!

Yaz sezonunun son zamanlarını yaşadığımız şu günlerde, son tatil fırsatlarını kaçırmayın. Yazı bronz bir şekilde bitirmek için güzel bir mayo ve bikini ile şıklığınızı plaja taşıyın.

Plajda Şıklık Yarışı

Kumsallarda da dikkat çekmeyi sevenlerdenseniz, gösterişli ve parlak modeller tam size göre. Özellikle akşamüstlerinde yapılan plaj partilerine katılmayı planlıyorsanız tarzınızı ışıltılı bir aksesuar ve şık bir elbise ile tamamlayabilirsiniz.

Askeri Tarz

Kamuflajın asi ruhunu sokaklara taşıyan yeşil, yaz boyunca kumsallarda da ön plana çıkıyor. Safari tarzıyla birleşen bu militler stili, farklı renklerdeki sandalet ta da gözlüklerle birleştirebilirsiniz.  Yeşil ile en uyumlu renklerden birisi olan sarı renkte bir gözlük ya da sandalet ile bikini ve mayolarınızı tamamlayabilirsiniz.

Siyah ve Beyaz Şıklık

Her zaman zarif görünmenin en pratik ve garantili yolu olan siyah ve beyaz kombinasyonu, yaz tatilinde kumsalda da hayat kurtarıcı seçeneklerden biri olabilir. Tercihinize hareket katmak için ise, renkli şort veya tişörtlerden yardım alabilirsiniz. Zebra desenli modeller de bu sezon oldukça moda.

Hareketli Desenler

Düz kesimli sportif modellerde bu sezon sörf giysilerinin etkileri hissediliyor. Fosforlu biyeler ve canlı renklerde çizgiler, vücuda oturan kesimlerle birleşerek rahat hareket imkanı sunuyor.

Mercan Stili

Bu yazın yükselen trendlerinden birisi olan mercan ve turkuaz renkleri, 70’li yılların stilini yansıtıyor. Yaz ruhuna ve enerjisine çok yakışan bu tonlar, aynı zamanda bronz teninizi de iyice ortaya çıkartıyor. Mercan ve turkuaz tonlarındaki bikininizi renkli bir çanta ile tamamlayabilirsiniz.

Yazar: Degnek

Kendisi, Değnek.com'un genel içerik üreticisi.

Degnek Blog
 Yazının Etiketleri  
  1. Yorum yapılmammış.

  1. Geri bildirim yok.

Yorum yapın