29Ağustos

Yaza Özel Makyaj Tavsiyeleri!

Turuncu ve altın tonlarını makyajınıza dahil edeceğiniz sıcak yaz günlerinde, güneşin teninize kattığı ışıltıyı renklendirip büyüleyici bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Yaz aylarının sonuna yaklaştığımız şu günlerde, yazın keyfini çıkarmak ve son tatil kaçamaklarını yapmak size de iyi gelecektir. Tiril tiril kıyafetler, açık ayakkabılar ve bronz bir tenin tadını çıkarabileceğiniz yazın bu son günlerinde, canlı renkler ile makyajınızı tamamlayın. Bronz bir ten için ideal olan tüm ürünler ve renklerin yer aldığı kozmetik markaların koleksiyonlarında, size ve teninize en uygun makyajı seçebilirsiniz.

Kusursuz ve pürüzsüz bir cilt, tüm kadınların hayalidir. Yoğun kapatıcılık ve doğal bir görünümü tek bir üründe buluşturan kaliteli ürünleri tercih ederek, cildinizin daha pürüzsüz görünmesini ve hava almasını sağlayabilirsiniz. E vitamini içeren ürünler ise cildinizin gün boyu nemlenmesini sağlayacaktır. Gözlerde ise müthiş renklerin buluştuğu maskara ve göz kalemi ile kusursuz bir görünüm elde edebilirsiniz. Kirpiklere hacim, kıvrım ve belirginlik kazandıran bir rimel, ve suda akmayan etkili bir göz kalemi ile istediğiniz etkiyi elde edebilirsiniz.

Klasik oje renklerini bir kenara bırakıldığı 2012 yaz sezonu, güneşin ve yazın rengi olan turuncuyu tırnaklarınıza taşıyor. Çarpıcı yaz renkleriyle şeker gibi renkleri tırnaklarınızla buluşturun. Anti-toluen özelliği taşıyan ve tırnakları sarartmayan ojeler tercih etmek de yaz boyu rahat etmenize yardımcı olacaktır. Allıkta ise mat ve hafif ışıltılı ürünler göze çarpıyor. Bronzlaştırıcı etkili ürünler ile hafif ışıltılı bir görünüm kazandıracağınız yanaklarda, terracotta allıklar ile cildinize istediğiniz bronzluğu ve ışıltıyı katabilirsiniz.

Yazar: Degnek

Kendisi, Değnek.com'un genel içerik üreticisi.

Degnek Blog

Gelen Aramalar:

 Yazının Etiketleri  
  1. Yorum yapılmammış.

  1. Geri bildirim yok.

Yorum yapın