29Ağustos

Atkuyruğu Saç Modelleri

Sayısız atkuyruğu modelleri arasında kendinize en uygun olan modeli seçmek zormuş gibi görünse de, hoşunuza giden modelleri deneyerek sizin için en uygun atkuyruğunu bulabilirsiniz. Özellikle atkuyruğunuzda kullanacağınız kurdele ya da tokalarla saç modelinize çok daha farklı bir hava katabilirsiniz.

Modern At Kuyruğu

Aşağıdan toplanmış bir atkuyruğu modelini elde etmek için yalnızca düzleştirici seruma ve saç spreyine ihtiyacınız olacak. Geniş bir saç fırçası yardımıyla düzgünce kuruttuğunuz saçlarınızın tepesine ince dişli bir tarakla krepe uygulayın. Daha sonra saç spreyi uygulayarak kulaklarınızın üst kısmını kapatacak şekilde saçlarınızı ensede toplayın.

Seksi At Kuyruğu

Seksi bir atkuyruğu elde etmek için saçlarınızın diplerine hacim arttırıcı bir ürün uygulayarak hem gece hem de gündüz rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu tarz bir model size romantik bir hava katacak. Bir santim kalınlığında saç maşası ile saç uçlarınızı dalgalandırabilirsiniz. Başınızı hafifçe arkaya doğru eğerek kulak hizasında, arkadan saçlarınızı toplayarak toka yardımı ile tutturun. Zaten dalgalı saçlara sahipseniz saç toplama işlemine geçebilirsiniz. Son olarak parlaklık katacak bir saç spreyi ile saçlarınızı sabitleyin.

Dağınık At Kuyruğu

Dağınık bir model elde etmek için kabarık bir saça ihtiyacınız olacak. Saçlarınız hafifçe nemliyken örün ve saç kurutma makinesi ile iyice kurutun. Örgüyü açtıktan sonra ince dişli bir tarak ile kulak hizasının altında kalan saçlarınızın aralarına krepe atarak kabartın. Son olarak saçlarınıza bolca sprey uygulayarak toka yardımı ile gelişi güzel bir biçimde tutturun. Kabarık ve dağınık bir at kuyruğu size de farklı bir hava katacak.

Yazar: Degnek

Kendisi, Değnek.com'un genel içerik üreticisi.

Degnek Blog

Gelen Aramalar:

 Yazının Etiketleri  
  1. Yorum yapılmammış.

  1. Geri bildirim yok.

Yorum yapın