Bilim, Kültür, Eğlence, Yaşam
28Ağustos

Erkeğin Cüzdanı, Onu Anlatabilir!

Bir erkeğin parasını taşıma şekline bakarak, onunla ilgili birçok şeyi anlayabilirsiniz. Uzmanlar, erkeğinizin cüzdanının size neler anlattığını açıklıyor. Tasarım bir cüzdan, erkeğin statüsünü tüm dünyaya gösterir ama örneğin parlak ve üzerinde isminin baş harfleri olan bir cüzdan da kendine güvenin az olduğunun işareti olabilir. Deri bir cüzdan ise kendisiyle barışık ve halinden memnun biri olduğunu gösterir.

Sizin cüzdanınız annenizin, arkadaşlarınızın ya da yeğenlerinizin fotoğraflarıyla dolu olabilir. Eğer sevgiliniz de aile fertlerinin fotoğraflarını taşıyorsa, bu, insanlarla sıcak bağlar kurmaktan hoşlandığı ve bu bağ çevresiyle paylaşmak istediği anlamına gelir. Ancak cüzdan izci kampından kalma fotoğraflarla doluysa, çocukluğunu hala atlatamadığını düşünebilirsiniz.

Kadınların isteklerini karşılayabilen erkeklerden hoşlandıklarını göz önünde bulundurursak, yanında sadece nakit taşıyan biri size bir şeyler anlatmaya çalışıyor demektir. Bu, erkekler için kadınları etkilemek için kolay bir yoldur. Bu, erkeğin kredi kartlarıyla uğraşmak istemediğini ve para kullandığının bir göstergesidir. Ancak bu basit numaraya sakın kanmayın. Bunu sadece sizi etkilemek için, hatta hiçbir banka ona kredi vermediği için de olabilir.

Para bir ilişkinin ayakta kalmasını sağlayan en önemli ayaklardan birisidir. Para harcana tarzlarınızın uyumlu olması önemlidir. Örneğin; birkaç kredi kartına sahip kişilerin, bir veya iki karta sahip kişilere göre daha fazla para harcamaları normaldir. Tabii önemli olan kredi kartlarının arkasındaki borcun miktarıdır. Yine de eğer sadece bir iki kart taşıyorsa, büyük ihtimalle parasını kontrol etmeyi bildiğini düşünebilirsiniz.

Yazar: Degnek

Kendisi, Değnek.com'un genel içerik üreticisi.

Degnek Blog
 Yazının Etiketleri  

  1. Yorum yapılmammış.

  1. Geri bildirim yok.

Yorum yapın

*