28Ağustos

“Kırmızı”nın Büyüsü!

Her sezon olduğu gibi bu sezon da kırmızı liderliğini sürdürüyor. Özellikle makyajda ön plana çıkan kırmızı, aşkı, tutkuyu ve mutluluğu temsil ediyor. Sıcak ve güçlü bir görünüm kazandıran kırmızı, dudak rujunda da dikkat çekiyor. Kırmızı ruj, bu sezonun da vazgeçilmezlerinden birisi olacak. Dudaklarınıza süreceğiniz kıpkırmızı bir ruj ile hem çekici hem de dikkat çekici görünebilirsiniz. Her kadının hayal ettiği mükemmel dudaklar, parlak, dolgun ve pürüzsüz bir görünüm kazanmanızı sağlar. Baş döndürücü dudaklara sahip olabileceğiniz kaliteli bir kırmızı ruj, dikkat çekici görünmenizin en etkili yolu.

Kırmızının en çok dikkat çektiği diğer bir yer de ojeler. Kırmızı oje, modası asla geçmeyen bir klasiktir. Bu sezon parlak renklerin yanı sıra kırmızının birçok farklı tonları da oldukça moda. Koyudan açığa, simliden mata kadar çok geniş bir renk yelpazesine sahip olan kırmızı ojeler, hem tamamlayıcı hem de bütünleştirici özellik taşıyor. Kırmızı oje seçiminde ise tırnakları sarartmayan ve kaliteli renkler tercih etmek doğru olacaktır.

Kırmızı ruj ve oje ile uyum sağlayan porselen bir ten ile, kusursuz bir görünüm kazanabilirsiniz. Yoğun kapatıcılık özelliği olan ve doğal bir görünüm kazandıran bir fondöten ile, ten renginizi harika gösterecek bir seçim yapabilirsiniz. Kırışıklıkların kapanmasını ve parlamanın azalmasını önleyecek bir makyaj sizin çok daha dikkat çekici görünmenize yardımcı olacak. Cildinizin nefes almasını sağlayan ürünler kullanarak kusursuz bir görünüme kavuşabilirsiniz. Bu tarz makyaj ürünlerinde E vitamini içeren ürünler kullanarak, cildinizin gün boyu nefes almasını sağlamış olacaksınız.

Yazar: Degnek

Kendisi, Değnek.com'un genel içerik üreticisi.

Degnek Blog

Gelen Aramalar:

 Yazının Etiketleri  

  1. Yorum yapılmammış.

  1. Geri bildirim yok.

Yorum yapın