27Ağustos

Şıklığınız Ve Zarafetinizle Büyüleyin!

Şıklığınız Ve Zarafetinizle Büyüleyin!

Her ortamda şıklığınızı elinizden bırakmayacağınız kıyafet ve kombinlerle, en yoğun günlerinizde bile çevrenizdekileri büyüleyebilirsiniz. Renkli kombinasyonlar, ışıltılı ve canlı görünmeniz konusunda size yardımcı olacaktır.

Sade Kesimler

Gözünüze oldukça sıradan görünen kolsuz bir bluz, sizi son derece seksi ve şık gösterebilir. Koyu renk, sade kesimli bir bluzu renkli ve ince bir kemerle tamamlayarak çok daha şık görünebilirsiniz.

Elektrik Mavisi

Elektrik mavisi, siyah ve beyaz çizgilerle çok daha çarpıcı ve dikkat çekici görünüyor. Eğer sizin için fazla iddialıysa bu rengi aksesuarlarınıza taşıyarak, kıyafetlerinizi renklendirebilirsiniz.

Siyah ve Beyaz

Yıllardır modası geçmeyen siyah ve beyazın muhteşem uyumu her zaman göz dolduruyor. Bu renkleri her zaman gardrobunuzda bulundurarak hem asil hem de trend bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Zıt Renkler

Ciddi bir duruş yakalamak için parlak ve canlı renklerden uzak durmanız gerekmiyor. Ancak yine de seçimlerinizi canlı renklerden yana kullanırken karışık desenlerden ve iddialı kesimlerden uzak durarak yapabilirsiniz.

Maskülen Bir Tarz

Şık bir takım elbiseye, renkli ipek bluzlarla hareket kazandırabilirsiniz. Oxford tarzı ayakkabılarınızla stilinizi tamamlayarak yarattığınız maskülen etkiyi güçlendirebilirsiniz.

Göze Çarpan Detaylar

Aksesuar seçimleriniz, tarzınızı yansıtan gizli detaylar arasında yer alıyor. Sade ipek bir gömleğin üzerine takacağınız desenli ve stil sahibi bir fular ve rengarenk ve canlı tasarım bir çanta, sizi sıradanlıktan kurtaracak ve canlı bir görünüm kazandıracak.

Yazar: Degnek

Kendisi, Değnek.com'un genel içerik üreticisi.

Degnek Blog
 Yazının Etiketleri  

  1. Yorum yapılmammış.

  1. Geri bildirim yok.

Yorum yapın