12Ağustos

Daha Sıkı Ve İnce Bir Vücut İçin Öneri

İnce ve sıkı bir cilt için spor ve kozmetik ürünlerden yararlanabilirsiniz. Hemen hemen her kadının hayali olan sıkı bir cilde, fazlalıkları hedef alan ve inceltici formülüyle dikkat çeken Vichy Lipo Metric ile sahip olabilirsiniz. Yalnızca Vichy yetkili eczanelerde bulunan bu inceltici ürün, özellikle yaz günlerinde bayanların tercihi arasında. Karın, bel ve basen bölgenizdeki fazlalıklardan kurtulmanıza ve incelmenize yardımcı olan bu ürünün hızlı bir şekilde etki etmesi için ürünün üzerinde belirtilen masaj tekniği ile birlikte kullanmalısınız. Hayalinizi gerçeğe dönüştürmeyi hedefleyen Vichy, bayanların selülit problemlerine de çözüm sunuyor.

İnceltici ve sıkılaştırıcı etkinliği dermatologlar tarafından test edilen bu ürün; bel çevresinin ölçüsünde incelme, basenlerde incelme, diz çevresinde incelme ve selülit görünümünde belirgin bir azalma sağlıyor. Etkinliği birçok Türk kadını tarafından test edilen bu ürün, yağsız dokusu ve hızlı emilimi ile kolay giyinme olanağı da sağlamaktadır.

Çift etkili incelticisi ile fazlalıklarınızın bulunduğu bölgelerde santimetre bazında incelme sağlayan Vichy Lipo-Metric, depolanmış yağın vücuttan atılmasını sağlarken kolajen sentezini harekete geçirerek cildi sıkılaştırıyor. Vücuttaki fazlalıklar üzerinde etkili olan bu ürün, cildin sıkılaşmasını sağlayarak cilt yüzeyini yeniden şekillendiriyor. 1 aylık bir süre boyunca düzenli kullanım sonrasında, gözle görülür farklar görebilir ve vücut siluetinizdeki kıvrımların düzene girdiğini hissedebilirsiniz. Siz de Vichy yetkili eczanelerinden bu ürünü satın alarak, yaza formda ve ince bir vücut ile veda edin.

Yazar: Degnek

Kendisi, Değnek.com'un genel içerik üreticisi.

Degnek Blog

Gelen Aramalar:

 Yazının Etiketleri  
  1. Yorum yapılmammış.

  1. Geri bildirim yok.

Yorum yapın