12Ağustos

Kendinizi Baştan Yaratın! Gözler Üzerinizde Olsun!

İster uzun bir ilişki içerisinde olun, isterseniz de her gün farklı bir macera yaşayın, kimi zaman özgüveninizin yerlerde süründüğünü hissedersiniz. Ancak kolaylıkla uygulayabileceğiniz bazı yöntemler sayesinde, vücudunuzda güvendiğiniz yerleri ön plana çıkarabilir ve daha çekici görünebilirsiniz.

Sağlıklı saçlarınız varsa, saçlarınızı odak noktası haline getirebilirsiniz. Sevgilinizin dikkatini çekecek derecede parlak, ışıltılı ve dalgalı saçlara sahipseniz, saçlarınızı koz olarak kullanmanız doğru olacaktır. Saçlarınızı fırçayla düzgün bir biçimde taramak yerine, saçınızı ellerinizle karıştırarak daha çekici bir görünüm elde edebilirsiniz.

Bakımlı ve lekesiz bir teniniz var ise, erkek arkadaşınızın gözlerinin bütün gece üzerinizden ayrılmamasını istiyorsanız, simli bir vücut losyonu kullanarak ışıltılı bir tene sahip olabilirsiniz. Bu, sizi her zamanki görüntünüzden daha çekici gösterecektir. Seksi ve dar bir elbise giyerek, topuklu ayakkabılarla tamamlayarak da beklediğiniz ilgiyi görebilirsiniz.

Vücudunuzda en çok güvendiğiniz yeriniz göğüsleriniz ise, dikkati dekoltenize çekmek için göğüslerinizi yukarı kaldıracak bir sütyen tercih edebilirsiniz. Her zaman seksi ve sofistike duran siyah ve dantelli bir modeli tercih ederek seçim konusunda zorlanmayacaksınız. Eğer göğüslerinizi beğeniyorsanız, omuzlarınızı geriye atarak oturun ve mümkün olduğu kadar dik oturmaya çalışın.

İlgiyi kalçalarınıza çekmek için ise seksi iç çamaşırları tercih ederek, çok daha çekici görünebilirsiniz. Bu sezon hala popüler olan dar jeanler, çekici ve seksi görünmenize yardımcı olacaktır. Üzerinize tam olarak oturan bir modeli, yüksek topuklu ayakkabılarla tamamlayarak erkek arkadaşınızın aklını başından alabilirsiniz.

Yazar: Degnek

Kendisi, Değnek.com'un genel içerik üreticisi.

Degnek Blog

Gelen Aramalar:

 Yazının Etiketleri  

  1. Yorum yapılmammış.

  1. Geri bildirim yok.

Yorum yapın