12Ağustos

Size Özel Bazı Saç Modelleri!

Saçınızı hep aynı şekilde kullanmaktan sıkıldıysanız, yeni modeller deneyerek farklılıklar yaratabilirsiniz. Yeni modeller için televizyondaki ünlü yıldızlardan, dergilerden ve internet adreslerinden ilham alabilirsiniz. İşte sizler için bazı ufak saç önerileri!

Çekici Dalgalar

Saçlarınızı kalın uçlu bir maşa ile kıvırarak yüzünüzden uzaklaştırabilir ve çekici dalgalar görünümüne kavuşabilirsiniz. Ya da yatmadan önce saçlarınızı örerek ya da daha ufak bir maşa yardımıyla da dalgalı bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Göz Alıcı Topuzlar

Saçlarınızı yukarıdan toplayın ve atkuyruğunuzu tarayın. Ardından büyük bir topuz yaparak sprey ile sabitleyin. Bu hem günlük hem de akşam tercih edebileceğiniz oldukça kullanışlı ve şık bir model olacaktır. Diğer bir topuz örneği de; saçlarınıza ıslakken jöle uygulayın. Daha sonra fırça tarak ile arkaya doğru tarayın ve şekil verin. Her iki topuz modeli de göz alıcı görünecektir.

Tek Taraflı Modeller

Saçınızı tek bir tarafa doğru atarak dağınık ve çekici bir topuz yaratabilirsiniz. Ya da kalın bir saç tutamı alarak kulağınızın arka kısmına atarak tel toka yardımıyla sabitleyebilirsiniz. Her iki görünüm de oldukça modern bir tarz sağlayacaktır.

Doğal Saçlar

Doğal görünümlü saçlar, son yılların favorileri arasında. Saçınızın ön kısmında uzun tutamlar bırakın. Onları bükerek hoş ve doğal bir görünüme kavuşabilirsiniz. Tel toka yardımıyla tutturacaksanız, tel tokanızı başka bir tutamın altına da gizleyebilirsiniz.

Parti Modelleri

Bayanlar için oldukça önemli olan saç modeli, parti ortamlarında da büyük önem kazanıyor. İnce dişli bir tarak ile alnınızın üst kısmındaki saçlarınızı kabartarak hoş bir topuz oluşturabilirsiniz. Daha büyük bir kabarıklık oluşturmak isterseniz, aşağıdan topladığınız bir at kuyruğunu daha yukarı iterek sabitleyebilirsiniz.

Yazar: Degnek

Kendisi, Değnek.com'un genel içerik üreticisi.

Degnek Blog

Gelen Aramalar:

 Yazının Etiketleri  
  1. Yorum yapılmammış.

  1. Geri bildirim yok.

Yorum yapın