11Ağustos

Saçlarınızı Şekillendirin! İşte Birkaç Tavsiye!

Saçlar güzelliğimizin en önemli aksesuarı. Saçlarınızı doğru bir biçimde şekillendirerek, günlük hayatta da şık görünmeniz mümkün. Saçlarınıza farklı şekiller vererek monotonluktan kurtulabilirsiniz. Dünyaca ünlü yıldızların kullandığı değişik modellerden yararlanarak siz de şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. Beğendiğiniz modelleri ister kuaförünüze gösterebilir, isterseniz de evde kendiniz uygulayabilirsiniz.

Kabarık At Kuyruğu

Kabarık bir atkuyruğuna sahip olmak için, saçınızı toplarken önden arkaya doğru saçınızı toplamanız gerekiyor. Başınızın taç kısmının kabarık olması için önden arkaya doğru bir hamle yapmanız şart. Elde ettiğiniz atkuyruğunu geriye doğru atarken bir saç spreyi yardımıyla sabitlemenizde fayda var.

Yüksek Kuyruk

Yüksek atkuyruğu yapmaktan çekinmeyin. Bu model, elmacık kemiklerinizi ortaya çıkartacaktır. Saçınızı topladıktan sonra geniş bir fırça yardımıyla atkuyruğunuzu fırçalayarak stil sahibi bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Büyük Kuyruk

Sıradan bir saç modelini dolgun ve gösterişli bir görünüme kavuşturmak için, krepe yardımıyla kabartabilirsiniz. Bu modele hafif bir dalga katmak için maşadan yardım alabilir ve atkuyruğunuzun daha da kabarık olmasını sağlayabilirsiniz.

Resmi Kuyruk

Özel bir geceye davetli olduğunuz zaman saçınızı topladığınız lastik tokayı gizlemeyi deneyin. Atkuyruğunuzdan bir tutam saçı tokanızın üzerine dolayın ve firkete ile sabitleyin. Bir parça deri veya siyah kurdele ile daha da seksi görünmeniz mümkün.

Yazar: Degnek

Kendisi, Değnek.com'un genel içerik üreticisi.

Degnek Blog

Gelen Aramalar:

 Yazının Etiketleri  
  1. Yorum yapılmammış.

  1. Geri bildirim yok.

Yorum yapın