16Haziran

The Amazing Spiderman (İnanılmaz Örümcek Adam)

Marvel karakterlerinin en sevilenlerinden olan Spiderman’in yani Örümcek Adam’ın  yakında yeni filmi çıkıyor. Filmin adı The Amazing Spiderman (İnanılmaz Örümcek Adam). Fakat bu yeni çıkacak film şimdiden beni şarşırttı, neden mi?

Peter Parker, ailesi tarafından terkedilmiş, amcası Ben ve halası May tarafından büyütülmüş bir kişidir. Sosyal olarak zayıf birisi olsa da bir gün özel bir örümcek tarafından ısırılması tüm hayatını değiştirdi. Artık onlarca suçlu ile tek başına mücadele etmek isteyecek ve bunun yanısıra birçok da düşman edinecekti. Temelini bu konunun oluşturduğu Spiderman karakteri üzerine 2002, 2004 ve 2007 yıllarında filmler çekildi. 5 yıllık bir aradan sonra yeni çekilen film olan The Amazing Spiderman’in fragmanları internette ve sinemalarda dolaşmaya başladı.

Sinemada fragmanını ilk gördüğümde açıkçası önce anlayamadım. Biraz internette araştırdım, resmi sitesini dolaştm diğer yayınlanan fragmanlarına göz attım. En son Spiderman 3 ile devam eden seriyi devam ettirmek yerine sanıyorum tamamen yeniden bir seri çekmeye başlamışlar. Oyuncu kadrosu da değişmiş. İlk üç filmde Örümcek Adam olan Peter Parker’ı canlandıran Tobey Maguire yerine artık yeni Örümcek Adam’ımız Andrew Garfield.

6 Temmuz 2012 Cuma günü ülkemizde vizyona girmesi planlanan yeni Örümcek Adam filminin nasıl olduğunu görebilmek için merakla bekliyorum. Dilerseniz siz de filmden önce fragmanlarına göz atabilirsiniz. Bir fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yazar: Degnek

Kendisi, Değnek.com'un genel içerik üreticisi.

Degnek Blog

Gelen Aramalar:

 Yazının Etiketleri  

    • umut oktay
    • 12 Ağustos 2012

    LUTFEN ESKI OYUNCULARI GERI ISTIYORUZ YALVARIRIM LUTFEN YA FILM BOZULTU YA LUTFEN ESKI OYUNCULAR GELSIN BASKA BISI ISTEMIYORUZ…….

  1. Geri bildirim yok.

Yorum yapın