09Ağustos

Erkeklerin Heyecanını Kaçırmayın!

Kadınların uygulamaktan zevk aldığı bazı taktikler, zaman zaman erkeklere itici gelebiliyor. Bazen farkına varmadan yapılan şeyler, erkeklere seksi ve tapılası gelmektedir.  Örneğin bayanların bir şey düşünürken dudaklarını kemirmesi erkeklere çok çekici gelmektedir. Ya da pantolonun içine girmek için etrafta zıplamanız erkeklerin çok hoşuna gidecektir.  Bu gibi durumların aksine, öyle davranışlar vardır ki, bayanlar ne kadar çekici olduğunu düşünürse düşünsün erkeklere itici gelebilmektedir.

İçkiyi Fazla Kaçırmak

Erkekler eğlenceli kızlardan çok hoşlanırlar ancak sadece bir ya da iki gün için bu durum geçerli olacaktır. Bir kızı dans ederken ya da eğlenirken izlemek bir süre sonra heyecanını kaybedecektir. O yüzden içkiyi fazla kaçıracağınız zamanlarda, flört ettiğiniz erkeklerle yada sevgilinizle aynı ortamda bulunmamaya özen gösterin.

İddialı Kıyafetler

Göğüslerinizi erkeklerin gözüne sokacak kıyafetler, erkeklerin iştahını açsa da neden bu kadar dikkat çekmek istediğinizi de merak etmelerine neden olur. Tüm bakışları üzerinize çekmeden hareket etmeyi başaramıyorsanız bu, sizin kadar onu da rahatsız edecektir. Etrafta çok seksi bir biçimde dolaşmak yerine bu seksiliğinizi baş başayken kullanın.

Bu durumların yanı sıra, erkeklere çekici gelen birçok davranış da bulunmaktadır. Örneğin kendine güvenen bir kadın, her zaman bir erkeğin dikkatini çekecektir. Kendisinden emin olduğunu gösteren bir kadından daha çekici bir şey yoktur. Evin içinde pijamayla ve salaş bir halde gezen bir kadın da birçok erkeğe çekici gelmektedir. Siz de bu tüyolara dikkat ederek erkeklerin dikkatini çekebilirsiniz.

Yazar: Degnek

Kendisi, Değnek.com'un genel içerik üreticisi.

Degnek Blog

Gelen Aramalar:

 Yazının Etiketleri  

  1. Yorum yapılmammış.

  1. Geri bildirim yok.

Yorum yapın