06Ağustos

Güzellik Dersleri!

Günlük hayatta uygulayabileceğiniz ufak tüyolarla, güzelliğinize güzellik katacak ve çok daha havalı görüneceksiniz. Ünlü markaların yeni çıkardığı cilt ve vücut bakım ürünlerini kullanarak yeniliklere açık olun. Günlük bakımınızı uygulamayı da ihmal etmeyin, işe ilk olarak ferahlatıcı etkili bir yüz yıkama jeli ile başlayabilirsiniz. Özellikle genç bayanların rahatsız olduğu aknelere karşı koruma etkili bir jel kullanmak doğru bir tercih olacaktır. Birçok markanın serinlik hissi veren, ferahlatan ve cildi derinlemesine temizleyen ürünlerle cildinizin tertemiz olduğunu hissedebilirsiniz.

Cildinizde önemli noktalardan birisi de dudaklarınızdır. Cildin diğer bölgelerine göre beş kat daha ince ve hassas olan dudaklarınızın bakımı oldukça önemlidir. Sıcağa ve soğuğa karşı hassasiyet gösterme olasılığı yüksek olan dudaklarınızı, dudak balsamı uygulayarak nemlendirebilirsiniz. İçerisinde onarıcı ve dolgunluk kaybını önleyici bitkisel yağların bulunduğu ürünleri kullanarak dudak bakımınızı tamamlayın.

Güzelliğin tamamlayıcı unsurlarından birisi de bakışlardır. Göz makyajının önemi de bu noktada büyük değer kazanıyor. Doğru kullanılmış bir eyeliner, far ve rimel üçlüsü ile etrafınızdakileri bakışlarınızla etkileyebilirsiniz. Ekstra dolgun kirpikler yaratmayı amaçlayan maskaraları tercih ederek, uzun süreli dayanıklılık sağlayın. Ürünlerin kirpiklerinize hacim, bakışlarınıza da derinlik kazandırmasına özen gösterin.

Güzelliğinizin önüne taş koymak istemiyorsanız, gözaltınızdaki koyu halkalardan kurtulmalısınız. Geçe geç saatlere kadar çalışıyor ve bilgisayar başında fazla zaman geçiriyorsanız biraz dinlenmek size iyi gelecektir. Göz etrafınızdaki halkalarınızın nedeni biraz neme ihtiyacınızın olması da olabilir. Yoğun nemlendirici etkili bir göz bakım kremi ile göz etrafındaki halkalarınızdan kurtulabilirsiniz.

Yazar: Degnek

Kendisi, Değnek.com'un genel içerik üreticisi.

Degnek Blog

Gelen Aramalar:

 Yazının Etiketleri  
  1. Yorum yapılmammış.

  1. Geri bildirim yok.

Yorum yapın