05Ağustos

Sadece Birkaç Beyaz Yalan!

Birini gerçekten sevdiğinizde, hayatınızdaki her şeyi onunla paylaşmak istersiniz. Bu durum kulağa çok hoş gelse de, çok da doğru sayılmaz. Kimi zaman bazı olayları ve durumları kendinize saklamanız ilişkinizin yararına olacaktır. Dertlerinizi sevgilinizle paylaşmanız oldukça doğal. Ancak sıkıntılarınızı ve başınızdan geçenleri anlatırken aşırıya kaçmayın. Başındaki problemlerle kendi başına savaşamayan bir kadın, erkeklere itici gelecektir. Siz de ilişkinizi kurtaracak beyaz yalanlarla, dikkatleri üzerinizden çekebilirsiniz.

İlişkiler ve Aldatma

Geçmişte yaptığınız bir şey size çok da gurur vermiyorsa, pişmanlıklarınızı dile getirerek erkek arkadaşınıza yaptığınız şeyleri anlatmayın. Bu size olan güvenini içten içe yıpratacaktır. Eski erkek arkadaşınızı aldatmanız, o bunu hak etmiş olsa bile, yeni erkek arkadaşınızı şüpheye düşürecektir. Gereksiz kavgalara yer vermemek için bu sırrınızı kendinize saklamanızda yarar var.

Eski Kız Arkadaşlar

Yeni sevgilinizin eski kız arkadaşını kıskanmanıza gerek yok, çünkü o sizinle beraber. Eski kız arkadaşıyla tekrar görüşmedikleri sürece, onu bir tehdit unsuru olarak görmenize gerek yok. İlişkilerde fazla kıskanç olmayan kadınlar, erkeklerin daha çok dikkatini çekecektir. Sizi sevdiğini ve eski kız arkadaşını düşünmediği konusunda kendinizi güvende hissedebilirsiniz. Eğer bu kız arada sırada görüştüğü eski arkadaş gruplarının içindeyse, onu problem etmeniz ilişkinize zarar vermekten başka bir işe yaramayacaktır.

Vücudunuzu Sevin

Vücudunuzda beğenmediniz yerlerinizi, selülitlerinizi ve belinizdeki yağlarınızı sevmediğinizi sürekli onunla paylaşırsanız, ona yanlış bir seçim yaptığını gözüne sokmuş olursunuz. Erkekler, mükemmel olmasa bile kendi vücutlarını beğenen kadınlardan çok hoşlanırlar. Hem sizi beğenmese, sizin yanınızda ne işi var. Dikkatleri vücudunuzda sevmediğiniz yerlere çekmeniz, onu rahatsız edecek ve ilişkinizi yıpratacaktır.

 

Yazar: Degnek

Kendisi, Değnek.com'un genel içerik üreticisi.

Degnek Blog
 Yazının Etiketleri  

  1. Yorum yapılmammış.

  1. Geri bildirim yok.

Yorum yapın