05Ağustos

2012 Yazının Favorileri

Her yaz olduğu gibi 2012 yazında da cıvıl cıvıl renkler, birbirinden hareketli desenler ve dikkat çekici detaylar oldukça moda. Bu yaz farklı renklerin uyumunu bir arada kullanabilir, birçok rengi birlikte kombin edebilir ve hareketli kıyafetler tercih edebilirsiniz. 2012 yazında özellikle narçiçeği, elektrik mavisi ve neon renkler oldukça moda.

Enerjinizi Yansıtın

Kıyafetlerinize nasıl hissettiğinizi yansıtarak günü çok daha neşeli geçirebilirsiniz. İçinizde yazın verdiği o hareketliliği, kıpır kıpırlığı renklerinize yansıtın. Yeni sezonda giyimden aksesuara neredeyse tüm parçalarda karşımıza çıkan volanlı detaylarla stilinizi ve tarzınızı hareketlendirebilirsiniz.

Kolej Zamanı

Bu yaz bol paçalı beyaz pantolonlar ve baklava desenli üstler gibi klasik hatlara sahip parçaları tercih ederek kolej günlerinizdeki tarzınıza bürünebilirsiniz. Üstelik bu oldukça rahat bir kombin olacaktır.

Tek Omuz

2012 yazının yükselen trendlerinden birisi olan tek omuzlu elbise ve bluzlar, zarif ve göz alıcı modelleri öne çıkartıyor. Siz de omuzlarınızın güzelliğini, tek omuzlu tercih edeceğiniz bir abiye ile yansıtabilirsiniz.

Hareketli Desenler

Yeni sezona damgasını vuran hareketli desenlerle günün her saati tarzınıza hareket katın. Çiçek desenli elbisenizi hareketlendirdiğiniz ince bir kemer ve şık bir topuklu ayakkabı ile yazın şık bayanları arasında olun.

Capcanlı ve Taze

Bu yaz koyu renkler neredeyse yok denecek kadar az. Siz de 2012 yaz modasına uymak için, tercihinizi hareketli ve rengârenk elbiselerden yana kullanın. Limon sarısı bir şort ve beyaz bir bluz ile şıklığınızı plaj ve havuz kenarlarına taşıyabilirsiniz.

Yazar: Degnek

Kendisi, Değnek.com'un genel içerik üreticisi.

Degnek Blog
 Yazının Etiketleri  

  1. Yorum yapılmammış.

  1. Geri bildirim yok.

Yorum yapın