26Temmuz

Bankaların Silahları, Teknolojileri!

Bankacılık sektöründe artık teknoloji büyük oranda laf söylüyor. Bankalar, müşteriler ve potansiyel müşterileri karşısında farklarını ortaya koymak için daha çok teknolojiye ve internete yöneliyor. Birçok yere şube, bankamatik açarak çok büyük adımlar atmak pek de mümkün değil. Bunu gören bankalar da tabi ki internet bankacılığına büyük oranda yönelme gösteriyor.

 

İnternet bankacılığı günümüzde bankaların müşterilerine sunabildiği en büyük nimetlerden birisi. Bu alanda bankalar diğer bankalara göre önde olmak adına gerçekten büyük yatırımlar gerçekleştiriyorlar. İnternet bankacılığı ile kişilere sunulan imkanlar, kolaylıklar arttırılmaya; güvenlik tedbirleri maksimuma çıkarılmaya; en yüksek müşteri memnuniyeti sağlanmaya çalışılıyor. Tabi mobil bankacılığı da unutmamak lazım. Tablet bilgisayarlarda, telefonlarda farklı işletim sistemlerine özel olarak geliştirilen uygulamalar sayesinde bankacılık işlemleri konusunda müşterilere farklı alternatifler de sunulmuş olunuyor.

 

Para çekmek, hesabımıza para yatırmak için yine bankamatiklere mecbur da olsak (şu an için) havale-EFT gibi para transferleri, fatura ödemeleri, telefon hatlarına TL yüklemeleri gibi onlarca farklı işlemi birkaç tık ile bilgisayar başında, sıra beklemeden, belki uzak yerlere gitmeden kolaylıkla ve güvenli şekilde gerçekleştirebiliyoruz. Teknolojide; sadece bankacılık alanında değil her alanda her gün yaşanan gelişmeler gerçekten sevindiriyor ve gelecekte yaşanacak gelişmeler için de büyük umutlar besliyoruz

 

Yazar: Degnek

Kendisi, Değnek.com'un genel içerik üreticisi.

Degnek Blog
 Yazının Etiketleri  
  1. Yorum yapılmammış.

  1. Geri bildirim yok.

Yorum yapın