20Temmuz

Stilinizi Seçin!

Bu yaz kıyafetlerinizi birbirinden şık ve renkli aksesuarlarla tamamlayarak kendi tarzınızı tamamlayın. Giyeceğiniz kıyafete karar vermeden önce, nerede giyeceğinize karar vermelisiniz. Yaz boyunca birbirinden şık kıyafetlerinizle stilinizi ortaya koyun.

Parti Havası

Partilerde kıyafetlerinizi gümüş ve altın renklerde aksesuarlarla tamamlayarak, renklerin ışıltısıyla şıklığınızı ikiye katlayın. Lame ve dore denkteki kıyafetler de parti ve davetler için oldukça uygun birer tercih olacak ve şıklığınıza şıklık katacaktır.  Yine gümüş tonlarında kullanacağınız çanta ve ayakkabılar da, her renkten elbise ile uyum sağlayacak ve şık bir hava yaratacaktır.

Tatil Modu

Tatil planlarınızı yaparken, planlarınız arasına mutlaka alışverişi de ekleyin. Her yaz değişen renkler ve modelleri takip ederek, tatil mekanının en güzel kızı olun. Bu yaz oldukça moda olan çiçek desenler, baskılı bluzlar ve neon renklerle hayat bulan aksesuarlar tatil mekanları için tercih edebileceğiniz şık parçalardan. Bu tarz ürünleri bulabileceğiniz alışveriş merkezlerindeki birçok mağazadan, stilinizi ve tarzınızı yansıtacak parçaları satın alabilirsiniz.

Buluşma ve Randevu

Sevgilinizle ayarladığınız randevularda, yaz aylarında da oldukça özenli ve şık olun. Sıcak bir yaz gününde sevgilinizle yiyeceğiniz bir öğle yemeğinde, beyaz pantolon, pembe bir bluz ve beyaz bir çanta kombinasyonunu yine pembe tonlarında topuklu bir ayakkabı ile tamamlayarak, şıklığınızı tamamlayabilirsiniz.

Spor Yaparken

Yaz aylarının gelmesiyle, sahil kenarlarında yapılan yürüyüşler ve çeşitli egzersizlerin sayısında da artış görülmektedir. Spor yaparken de şıklığı elinden bırakmak istemeyen bayanlar, tercihini stilini öne çıkaran parçalardan yana kullanarak çok daha şık görünebilirler. Yürüyüş ayakkabısının rengiyle uyumlu bir tayt ve t-shirt kombinasyonuyla, spor yaparken de şık görüneceksiniz.

Ofis Ortamı

Kış aylarında giyilen etek, gömlek ve ceket kombinasyonları, yaz aylarında yerini daha ince kumaşlı ve daha renkli parçalara bırakıyor. Özellikle beyaz pantolonlar, yaz günlerinin kurtarıcı ofis kıyafetleri arasında. İş kıyafetlerinizi şık ve renkli aksesuarlar ile tamamlayarak, sıradan bir görünümden kurtulabilirsiniz.

Yazar: Degnek

Kendisi, Değnek.com'un genel içerik üreticisi.

Degnek Blog
 Yazının Etiketleri  

  1. Yorum yapılmammış.

  1. Geri bildirim yok.

Yorum yapın