20Temmuz

2012 Plaj Modası

2012 plaj modasına dair detaylara yer verdiğimiz bu yazımızda plajın yıldızı olabileceğiniz detayları bulacaksınız. Rengârenk bikini ve mayolarınızı tamamlayabileceğiniz detaylar ve aksesuarlar sayesinde plajın en çarpıcı ve gözde bayanları arasında olabilirsiniz. 2012 yazına dair tüyolar bulabileceğiniz yazımızda birçok faydalı ve basit tüyolar bulunuyor;

Saç Aksesuarları

Şal ve fularlarınızı saç aksesuarı olarak kullanarak bikini ve mayolarınızla kombinleyebilir ve stilinizle fark yaratabilirsiniz.

Plaj Kıyafetleri

Gösterişli bikini ve mayolar, çarpıcı plaj kıyafetleri ile çok daha çekici ve stil sahibi görünebilirsiniz. Bunun için desenli aksesuarlar da size yardımcı olacaktır.

Beyaz Masumiyeti

Beyaz yaz elbiselerine bavulunuzda mutlaka yer vermenizde yarar var. Fırfırlı ve mini ve beyaz renkte bir yaz elbisesi sizi çok rahat ettirirken bakışları üzerinize toplamanızı sağlayacak. Çeşitli ve rengarenk aksesuarlarla tamamlayarak stilinizi ortaya koyabilirsiniz.

Mini Şortlar

Yaz günlerinde ve gecelerinde üzerinden çıkaramayacağınız mini şortlar hem rahat etmenizi hem de yaz boyunca şık görünmenizi sağlayacak. Hem bikiniler hem de şık bluzlarla kombinleyebileceğiniz mini şortları 2012 yazında da mutlaka tercih edin.

Sandalet Tercihi

Boncuklu ya da neon renklerle yapılmış sandaletler stilinizin en önemli detaylarından biri olacak. Bu yaz hasır ve dolgu sandaletler de yine her yaz olduğu gibi oldukça moda.

Yaz Ateşi

Ateş kırmızısı renginde mini ya da straplez bir elbiseyle yaz gecelerine damganızı vurun. Bronz teniniz ve kırmızı elbise ikilisi birbirine çok yakışacak.

Yazar: Degnek

Kendisi, Değnek.com'un genel içerik üreticisi.

Degnek Blog
 Yazının Etiketleri  

  1. Yorum yapılmammış.

  1. Geri bildirim yok.

Yorum yapın