19Temmuz

Kadının Sırrı, Vücut Hatları!

Mükemmel kalçalar bayanlar için oldukça önemli, biraz dikkat ederek ve uğraşarak düzgün hatlara sahip olmak o kadar da zor değil. Öncelikle beslenme düzeninize dikkat etmelisiniz, ancak bunu yaparken yağ tüketimini azaltmak yerine tamamen kesmeye de kalkmayın, çünkü böyle yaparak doğal besinlerden aldığınız yağları da kesmiş olacaksınız. İyi huylu yağlar vücut için oldukça gereklidir. Esas tehlike, katkı maddeleri ve şeker içeren yağlardır. Kafein, alkol ve işlenmiş yiyeceklerden uzak durmakta fayda var. Bu tarz besinler vücutta selülite neden olmaktadır.

Kalçalarınızı güzel ve sağlıklı bir görünüme kavuşturmak için mutlaka masaj yaptırın. Bacaklarınıza yaptıracağınız masaj, selülitlerin görünümünü yüzde yüze kadar azaltacak ve vücudunuzu forma sokacaktır. Masaj sırasında yapılan yukarı doğru hareketler, vücuttaki kan dolaşımını hızlandırarak vücuttaki zararlı toksinlerin atılmasını sağlayacaktır. Duş öncesi kese yardımıyla bacaklarınıza ve kalçalarınıza yapacağınız masaj da oldukça etkili olacaktır.

Cildinizin gevşemesine ve incelmesine izin verirseniz, selülitleriniz çok daha fazla görünür hale gelecektir. Bu nedenle kolajen destekli bir kremi vücudunuza uygulayın ve nemlendirin. Alacağınız kremin inceltici, sıkılaştırıcı, pürüzsüzleştirici ürünler olmasına özen gösterin. Tatile çıkmadan önce epsom tuzu eklenmiş bir küvete girerek toksinlerin vücuttan atılmasına, böylece vücuttaki şişliklerden kurtulmanıza olanak sağlayın. Bu sindirimi arttırmaya da yardımcı olacaktır. İnceltici kıyafetler de kalçalarınız ve bacaklarınız için de şekillendirici ve inceltici görev görecek ve forma sokacaktır.

Yazar: Degnek

Kendisi, Değnek.com'un genel içerik üreticisi.

Degnek Blog

Gelen Aramalar:

 Yazının Etiketleri  

  1. Yorum yapılmammış.

  1. Geri bildirim yok.

Yorum yapın