Bilim, Kültür, Eğlence, Yaşam
19Temmuz

Erkekleri Tanıyın!

Erkeklerin neye ilgi duyduğunu ve hangi konulara önem verdiğini inceleyerek, erkeklerle çok daha kolay anlaşabilirsiniz. Bu tip küçük detaylarla ilişkinize olumlu bir yön verebilir ve birbirinizi çok daha fazla anlayabilirsiniz. İkili ilişkilerde önemli olan yeni de tanışsanız, uzun süredir birlikte de olsanız karşı tarafı anlamak ve ona göre davranmaktır.

Şikâyet Etmeyin

Kadınlar genellikle erkeklerin onları dinlememesinden ve özel günleri hatırlamamalarından şikayet ederler. Erkekler ise kadınların bu davranışlarına anlam veremezler, bu yüzden de şikayet etmek yerine onu anlamaya çalışın.

Cesur ve Eğlenceli Yolları Deneyin

Girdiğiniz ortamlarda hoşlandığınız bir erkek gördüğünüzde, cesur ve eğlenceli yollar deneyerek buluşmayı garantileyin. Örneğin yanına yaklaştıktan sonra sohbeti başlatmaktan ve bir içki ısmarlamayı teklif etmekten çekinmeyin.

Yaz Kaçamağı Yapın

Şehir dışında gidebileceğiniz golf kulüplerini bularak, erkek arkadaşınızla iyice yakınlaşmaya başlayabilirsiniz. Yemyeşil sahalarda golf yarışına girerek yaz boyunca onun dikkatini çekin. Zaman zaman onun size yardımcı olmasını istemeyi unutmayın. Size sarılarak golf sopasını sizinle tutması ve kulağınıza tatlı sözcükler fısıldaması sizin de çok hoşunuza gidecek.

Nelerden Hoşlanır

Erkek arkadaşınızın nelerden hoşlandığını bularak onu daha iyi tanıyın. Kokusunu tanımakla işe başlayabilirsiniz. Yaz kokuları arasında hangi kokuyu tercih ettiğini öğrenebilir ve karakteri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Aksesuar tercihlerinde ise gözlükler arasında ne tür modellerden hoşlandığına bakın. Metal ve kemiğin bir arada kullanıldığı çerçeveler ile sevgilinizin ne kadar havalı olabileceğini öğrenin.

Bakım Tutkusu

Erkek arkadaşınızın bakım tutkusuna kulak verin. Saç sorunlarından şikayetçi olan sevgilinizi çeşitli saç bakım ürünleriyle tanıştırarak kendinize hayran bırakın. Kullanımı kolay ürünleri tavsiye ederek erkek arkadaşınızın bakımını çok daha kolay bir hale getirebilirsiniz. Böylece erkek arkadaşınız her gün yıkanan ve yağlanmaya karşı korunan saçlarla, gözünüze çok daha hoş görünecek.

Yazar: Degnek

Kendisi, Değnek.com'un genel içerik üreticisi.

Degnek Blog
 Yazının Etiketleri  

  1. Yorum yapılmammış.

  1. Geri bildirim yok.

Yorum yapın