15Haziran

Angry Birds Facebook Oyunu!

Facebook’ta yer alan oyunlar, Facebook kullanıcıların bir yandan da eğlenmesini sağlıyor. Bu oyunlardan dünyaca ünlü oyun Angry Birds ise Facebook’un en beğenilen ve en çok oynanan oyunları arasında.

http://apps.facebook.com/angrybirds adresinden ulaşabileceğiniz Angry Birds Friends isimli oyun, diğer platformlarda alışık olduklarımızı hiç aratmıyor, hatta fazlası bile var dememiz mümkün. Yine kızgın ama şirin kuşlarımızı onlarca bölümde sapanımız ile fırlatıyoruz. Facebook oyunu ayrıca karşımıza zaman zaman sürpriz bölümlerle çıkıyor. Özel bölümler, yeni bölümler farklı bir eğlence katmıyor değil.

Angry Birds Facebook oyununda ayrıca sınırlı sayıda bazı özellikler de yer alıyor. Deprem yapma, sapanı güçlendirme, menzil gösterme gibi özellikleri kullanarak daha iyi atışlar yapabilmeniz mümkün. Ama dediğim gibi bu özellikler sınırlı sayıda, ancak bazı bölümlerin sonunda size bunlardan hediye edebiliyor ve ayrıca devamlı oyuncularına da günlük olarak hediye veriyor.

Oyunda sağda yer alan kısımdan oyundaki bölümleri oynayan arkadaşlarınızın kaç puan yaptıklarını görebiliyor, onları geçtiğiniz ve sıralamada ilk 3’te yer aldığınız taktirde bölüm için bir taç kazanabiliyorsunuz.

Gerçekten eğlenceli ve güzel bir oyun olan bu oyunu hala denemediyseniz bir boş zamanınızda yukarıda verdiğim adresten girerek veya Facebook’tan Angry Birds diye aratarak oyuna ulaşabilir ve deneyebilirsiniz. Ama dikkat! Bağımlılık yapabilir 🙂

Yazar: Degnek

Kendisi, Değnek.com'un genel içerik üreticisi.

Degnek Blog
 Yazının Etiketleri  
  1. Yorum yapılmammış.

  1. Geri bildirim yok.

Yorum yapın