Bilim, Kültür, Eğlence, Yaşam
18Temmuz

İlişkinizde Mutluluğu Yakalayın, Aşkınızı Dolu Dolu Yaşayın!

Uzun süreli ilişkilerde görülen monotonluk sorunu, ilişkinin bitmesi durumuna kadar gidebiliyor. Bu yüzden ilişkinin her evresinde dikkatli olmalı ve ilişkinize değer verdiğinizi ona göstermelisiniz. Erkekler, kadınların ilişkiye verdikleri değer kadar kendilerine de değer vermelerini bekliyorlar. Güçsüz kadınlar erkeklere zamanla itici gelecektir, bunun için her zaman bakımlı ve güvenli olmalı ve size olan bağlılığını korumalısınız. Tutku ve aşk bir ilişki için oldukça önemlidir, bu tutkuyu ilişkinin her evresinde korumanız şart.  İlişkide monotonluktan kurtulmak için onu baştan çıkararak tutku ateşini koruyabilirsiniz. İlişkinizi canlı tutabilmek için küçük oyunlardan, ilk zamanlardaki flörtlerden, daha önce yapmadığınız maceralardan yararlanarak çok daha canlı bir çift olabilirsiniz.

Onu beğendiğinizi söylemekten çekinmeyin, bu iki tarafın da zamanla birbirine olan ilgilerinin azalmasını engelleyecektir. Siz bunu sürekli yaptığınız da, o da aynı durumdan bahsedecektir. Bu durumda her iki tarafta kazanmış olur. İlişki ilerledikçe onun yanında daha rahat olabilirsiniz, ancak aldığınız kilolardan ya da tırnaklarınızda oluşan batıklardan ona bahsetmeyin. Saçlarınızı boyatmaya, kaş ve tüy sorunlarınıza aynı özeni göstermeye dikkat edin, bu onun size olan ilgisini kaybettirmemenizi sağlayacaktır. Birlikte sinemaya gittiğinizde el ele tutuşun, yakınlaşma sahnelerinde elini daha sıkı tutun. Bu onun içindeki ateşi arttıracaktır. Baş başa çıktığınız yemeklerde telefonunuzu çantanızda tutmaya özen gösterin, sürekli çalan telefonlar onu rahatsız ederek ilgisini azaltmasına neden olacaktır. Haftanın belirli günleri baş başa çıkmak yerine kendi arkadaşlarınızla buluşun ve sosyalleşin. Arkadaşlarınızla buluştuğunuzda birkaç kadeh içki içtikten sonra onunla buluşun, sizi böyle gördüğünde baştan çıkarmak için elinden geleni yapacaktır.

Bu küçük tüyolar aranızdaki tutkunun ve bağlılığın korunmasına yardımcı olacak. Erkekler beğendikleri kadının zamanla bakımsızlaştığını görünce, ilgiyi başka kadınlarda arayabilirler. Onun için kişisel bakımınıza ve temizliğinize mutlaka özen gösterin ve bunları o yanınızda yokken yapmaya özen gösterin. Sabahları kalkar kalkmaz dişlerinizi fırçalayın, kıyafetlerinize özen gösterin ve sporunuzu yapmayı bırakmayın. Fit bayanlar, erkeklerin çok daha fazla dikkat çekecektir. Özensizliğin yanı sıra ilişkinizde sorun yaratabilecek diğer bir konu da eski sevgililerdir. Konuşma esnasında eski sevgilinizi kıskandığınızı belirten cümleler kurmaktan sakının ve eski sevgilinizin iyi yada kötü yanlarını ona anlatmaktan kaçının. Bu ilişkiniz için kesinlikle gereksiz bir ayrıntı olacaktır. Kısacası ilişkinin her evresinde, tıpkı ilk zamanlardaki gibi özenli ve dikkatli olun.

Yazar: Degnek

Kendisi, Değnek.com'un genel içerik üreticisi.

Degnek Blog

Gelen Aramalar:

 Yazının Etiketleri  
  1. Yorum yapılmammış.

  1. Geri bildirim yok.

Yorum yapın