23Aralık

Bonus Kart’tan Yılbaşına Özel Hediye Bonuslar!

bonus-kartYılbaşı geldi çattı. Birçok kişide yeni yıl heyecanı çoktan başladı bile. Yeni yılın bu kadar heyecanlı karşılanmasının en büyük nedenlerinden biri yeni yıla yüklenen hayaller ve umutlar. Ama belki de bizleri bir o kadar mutlu eden maddelerin başında yılbaşını bahane edip sevdiklerimizle bir araya gelmek, beraber hoşça vakit geçirmek geliyor. Bir de sevdiklerimize aldığımız hediyelerle de bu günü taçlandırınca tadından yenmiyor. İşte bizler, sevdiklerimize hediyeler alırken Bonus da bizlere ufak hediyeler veriyor. Nasıl mı?

 

Garanti Bonus’un, yılbaşına özel düzenlediği kampanya ile bizler sevdiklerimize hediyeler alırken Bonus da bizlere “yılbaşında Bonus’ta boş yok” diyor ve alışverişlerimizde Bonus puan hediye ediyor. Toplamda ise 100 TL kazanma şansımız var.

 

Gelin Bonus bizden neler istiyor, neler hediye ediyor kısaca bir bakalım. Öncelikle alışverişlerimizi Garanti Bonus kartları ile Garanti POS’lar üzerinden yapmamız gerekiyor. Kredi kartı ile 31 Aralık’a kadar bir defada yapacağımız her 100 TL’lik alışverişimizde Bonus bize 10 ile 25 TL arasında bir miktarda Bonus hediye ediyor. Bonus, “Boş Yok” diyor. Yani kampanya şartları altında yapacağınız her alışverişte Bonus kazanabiliyorsunuz. Ancak her Garanti Bonus müşterisi yılbaşına kadar en fazla 100 TL Bonus kazanabilir.

 

Ancak tabii alışverişlerinizi yapmadan önce kampanyaya katılmayı sakın unutmayın. Kampanyaya dahil olabilmek için tek yapmanız gereken Garanti Bankası’na kayıtlı olan telefon numaranız ile BOSYOK yazıp 3340’a bir SMS göndermek. Ardından kampanyaya dahil olabilir ve bir yandan harcayıp bir yandan da bonusları toplamaya başlayabilirsiniz.

 

Garanti Bonuslulara özel bu kampanya oldukça ilgi çekici. 100 TL’ye kadar bonus kazanabilme! Daha ne olsun. Kazandığımız bonuslar kartımıza Ocak ayının ilk günlerinde yüklenmiş olacak ve 5-15 Ocak 2015 tarihleri arasında da dilediğimiz gibi kullanabileceğiz. Ancak bu tarihler içinde bonuslarınızı bitirmeyi de aman unutmayın.

 

Madem Bonus böyle bir kampanya yapmış, biz de hem gidelim sevdiklerimize hediyeler almaya başlayalım hem de bir yandan yılbaşı hediyesi bonuslarımızı kazanalım. Sizler de hemen kampanyaya katılabilirsiniz ya da öncelikle daha ayrıntılı bilgi almak isterseniz kampanya sayfasını da inceleyebilirsiniz: https://www.bonus.com.tr/pages/yilbasi-hediyesi-kampanyasi.aspx

 

Yazar: Degnek

Kendisi, Değnek.com'un genel içerik üreticisi.

Degnek Blog
 Yazının Etiketleri  
  1. Yorum yapılmammış.

  1. Geri bildirim yok.

Yorum yapın