26Eylül

Ağva’da Tatil Fırsatlarına Göz Atın!

agvaBelki de çok klasik bir laf olmuştur ama tam da gerçek anlamıyla İstanbul’un hemen yanı başında bir cennet olan Ağva’ya gitmeyi hiç düşündünüz mü? Yazı geride bıraktık ve sonbahar aylarını yaşıyoruz ancak bu güzel aylarda da huzurlu bir tatil yapmak istemez misiniz? Belki de gelecek seneki programınız için şimdiden birkaç fikir elde etmek istersiniz. Ağva’da tatil yapmak iyi güzel hoş da nerede kalırız, hangi fiyata nerede otel buluruz diye düşünüyorsanız eğer biz de size hemen yerinizi göstermeye başlayalım.

 

Öncelikle neden Ağva’da tatil dersek uzun bir tarihi geçmişinden mi yoksa huzurlu ve sakin bir yapıya sahip olmasından mı başlamalı bilmiyoruz. Ya da kısaca muhteşem doğal güzelliğe sahip bir belde de diyebiliriz Ağva için. Her mevsim ayrı bir doğal güzelliğe sahip olan Ağva; yemyeşil ağaçları, birbirinden güzel koyları, Göksu’su, Yeşilçay’ı ve şelaleleri ile sizleri karşılıyor olacak.

 

Ağva’yı planlarınızda baş sıralara almak hiç de zor gözükmesin. Çünkü artık internet dünyasının birçok olanağı sayesinde oturduğunuz yerden nerede hangi oteller var, ne kadara hangi imkanlarla konaklayabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Bunun için size ünlü tur firması Etstur’un önderliğindeki Ağva Otelleri sayfasını öneriyoruz.

 

Tatil yerlerine göz gezdirebilmek için açtığımız sayfada karşımıza hemen bazı seçeneklerin hemen geldiğini görebiliyoruz. Oteller genellikle küçük ve nezih mekanlar. İsterseniz sol taraftaki menüden kendinize uygun filtrelemeleri yapabilir, isterseniz doğrudan otellere göz gezdirmeye başlayabilirsiniz.

 

Otellerin detaylarına baktığımızda konaklama ile ilgili ayrıntılı bilgilere ulaşabiliyoruz. Fiyatlandırmalar, birbirinden farklı açılardan çekilmiş fotoğraflar, tesis olanakları ve otelde yer alan oda seçenekleri karşımıza çıkan bu bilgilerden bazıları. Ayrıca otel sayfalarının puan bölümünden genel olarak kaç puan aldıklarına göz gezdirerek bir karşılaştırma da yapabilirsiniz. Tüm kullanıcı görüşleri linkine tıklayarak da otelpuan.com sitesinden daha önce bu otelde konaklamış kişilerin yorumlarına doğrudan ulaşabilirsiniz.

 

Bir tatil sitesi olarak etstur.com’u severek ve beğenerek takip ediyoruz. Gerek otellerin çeşitliliği gerekse bu otelleri bizlere internet sitesi üzerinden büyük bir kullanım kolaylığı ile sunuyor olması büyük bir avantaj. O halde sizler de hemen tatil planınız için Ağva’yı ve diğer tatil yerlerini aklınızın bir köşesine yazabilir ve hatta hemen tatil rezervasyonunuzu yaptırabilirsiniz.

 

Yazar: Degnek

Kendisi, Değnek.com'un genel içerik üreticisi.

Degnek Blog
 Yazının Etiketleri  
  1. Yorum yapılmammış.

  1. Geri bildirim yok.

Yorum yapın