11Eylül

Uygun Fiyatlarla Paris’e Uçak Bileti Kimler İster?

parisFransa’nın eşsiz şehirlerinden bir tanesidir Paris. Kimileri ona “aşıklar şehri” der, kimileri Eyfel Kulesi’ne hayran kalır. Bazılarına Fransız Mutfağını, bazılarına da alışverişi anımsatır bu Paris. Aslında her şeyiyle birlikte Paris sizlere ne ararsanız onu sunmak için hazır. Peki, siz Paris’e bir yolculuk için hazır mısınız? O halde eşyalarınızı hazırlamaya şimdiden başlayın çünkü Paris’e uygun fiyata bilet bulmanıza biz de yardımcı olacağız.

 

İnternetten alışveriş pastasından en çok payını alan sektörlerden bir tanesi uçak biletleri ve diğer seyahat harcamaları. Böyle bir durum içerisinde Dünya’nın herhangi bir noktasına gitmek isterseniz online olarak bilet bulabileceğiniz birçok adres mevcut. Fakat bütçemizi biraz daha fazla düşünerek yurt dışı uçak biletimize daha uygun fiyatlarla sahip olabiliriz. Tam da bu konuda bize yardımcı olabilecek bir internet sitesi karşımıza çıktı.

 

Ünlü turizm firması etstur‘un arkasında bulunduğu ucuzabilet.com adresi bizlere bu konuda seçenekler sunuyor. İçerisinde birçok ülkede birçok farklı şehir için ucuz uçak bileti alternatiflerinin listelendiği internet sitesinde hedefimiz Paris olduğu için hemen uygun Paris uçak bileti fırsatlarına göz atarak başlıyoruz.

 

Girmiş olduğumuz sayfayı incelersek eğer içerisinde farklı havayolu şirketlerinin Paris için promosyonlu uçak bileti fırsatları karşımıza çıkıyor. Dilerseniz buradan seçim yapabilir ya da doğrudan arama çubuğuna nereden, ne zaman ve kaç kişi Paris’e gitmeyi planladığınızı belirterek karşınıza farklı seçeneklerin çıkmasını isteyebilirsiniz. Detaylı arama bölümünü açarak arama sonuçlarınızı istekleriniz doğrultusunda daha da filtreleme şansınız var. Karşımıza seçtiğimiz koşullar dahilinde seçenekler çıkıyor ve bu seçenekler fiyatlarına göre sıralanıyor. Böylelikle planladığımız yolculuğun hangi fiyatlarda olduğunu, en uygun hangi hava yolunda hangi tarihlerde olduğunu görebiliyoruz.

 

Size önerimiz eğer gidiş ve geliş tarihlerinizi üç – beş gün kadar oynatabilecek esnekliğiniz varsa öncelikle promosyonlu uçak bileti fırsatlarını incelemenizi tavsiye ederiz. Burada tarih seçimi yaparken hangi günlerde müsait promosyonlu biletin olduğunu görebilir ve ona göre gidiş-geliş tarihlerinizi belirleyebilirsiniz. Daha sonra normal arama alanı ile de karşınıza sunulan fiyatlandırmalarla bir karşılaştırma yapabilmeniz mümkün.

 

Paris Uçak Bileti sayfasının özellikle hoşumuza gitmesinin sebeplerinden bir tanesi de yolculuk ve Paris’te yapılabilecekler hakkında kısa kısa bilgilendirmelerin de yer alması. Bu bilgilere baktığımızda Paris’e uçak yolculuğunun yaklaşık 3 saat 40 dakika kadar sürdüğünü görebiliyoruz. Paris’te uçaktan indikten sonra şehir merkezine ise ister hızlı tren vasıtası ile yaklaşık yarım saatte, ister servisleri kullanarak yaklaşık 45 dakikada, istersek de bir taksiye atlayıp yaklaşık 50 Euro ücret ödeyerek varabiliyoruz.

 

İnternet sayfası üzerinden belirlediğiniz biletleri taksit imkanları ile satın alabilirsiniz. Farklı kartların sunduğu imkanlar doğrultusunda 9 aya kadar ödemelerinizi böldürmeniz mümkün.

 

Artık böyle imkanlar varken belki Paris’e yolculuğu biraz daha fazla düşünebilirsiniz. Paris’e gittiğinizde ister doyasıya alışverişin keyfini çıkarın, isterseniz de ünlü Eyfel Kulesi’nde harika Paris manzarasını seyredin. İsterseniz eşsiz güzelliklere sahip tarihi yerleri gezin, isterseniz de enfes Fransız lezzetlerinin tadına bakın. Karar sizin.

 

Yazar: Degnek

Kendisi, Değnek.com'un genel içerik üreticisi.

Degnek Blog
 Yazının Etiketleri  

  1. Yorum yapılmammış.

  1. Geri bildirim yok.

Yorum yapın