26Nisan

2014 Halı Modelleri ve Merinos Halı Nida Serisi

merinos-nidaHer geçen gün birçok yeni ürün piyasaya çıkıyor. Tüketicinin ihtiyaçlarını o kadar güzel tespit eden firmalar var ki hep daha iyisi ve daha güzelini almak istiyoruz. Çünkü çevremize bakıp sürekli aynı eşyaları görmekten sıkılıyoruz. Ev dekorasyonunda en kolay değişebilecek mekanlara yeni soluk getirebilecek ürünlerin başında halılar yer alıyor.

 

Evdeki eşyalarınızın hepsini değiştirmeseniz bile birkaç değişiklik yaparak yaşam alanımızı ferahlatabilirsiniz. Her geçen gün birbirinden farklı yeni halı modelleri görücüye çıkıyor. Birçok farklı ve iddialı firmanın o kadar güzel ürünleri var ki hangisine bakacağımızı şaşırıyoruz. Bu sene yılların deneyimini tüketicinin isteğiyle birleştiren merinos halının 2014 yeni halı modelleri geniş ürün yelpazesi ile dikkati çekiyor. Bunların içinde özgün renk ve desenleriyle dikkat çeken merinos halı nida serisi mekanlara farklı bir dokunuş getirecek. Bu özel seri içerisinde 5 farklı halı modeli var. Tabi ilerleyen zamanlarda seriye yeni modeller eklenecek her zevke ve tarza hitap edecek özellik kazanacak.

 

Çiçekli halı modelleri, patchwork halı modelleri bulabileceğiniz seride pastel renk tonları kullanılmış. Bu seride özellikle Merinos Halı Nida 12135-065 Kahve Pembe Patchwork halı modeli birbiriyle bütünleşmiş kahve ve pembe tonları eskitme şeklinde karşımıza çıkıyor. Bu halı modelleri kullanılan mekanları sıradanlıktan kurtarıp farklı bir uyum katacak.

 

Bu seride İstediğiniz her ebatta halı bulmak mümkün. 200×290 Salon, 170×250 Salon, 150×233 Oturma Odası, 100×300 Yolluk, 100×200 Yolluk, 080×300 Yolluk ve 080×150 Yolluk ölçülerini bulabilirsiniz.

 

Yaşam alanlarımızda rahatça kullanacağımız modern görünümüyle sizleri etkileyecek bu seriye online halı satış sitelerinde inceleyebilirsiniz. Bu sitelerde halı modellerinin her detayını rahatlıkla inceleyip ev dekorasyonunuza en uyumlu modeli bulabilirsiniz. Halı fiyatlarını araştırıp beğendiğiniz modeli sepetinize atıp sürpriz hediyelerden faydalanabilirsiniz.

 

Yazar: Degnek

Kendisi, Değnek.com'un genel içerik üreticisi.

Degnek Blog

Gelen Aramalar:

 Yazının Etiketleri  

  1. Yorum yapılmammış.

  1. Geri bildirim yok.

Yorum yapın