Bilim, Kültür, Eğlence, Yaşam
27Mart

Avansas’ın Bize Hediyesi: Scrikss 88 Krom Kalem Seti

scrikss-tuk-vers-krom

Kırtasiye ve ofis malzemeleri sitesi Avansas.com bizlere çok hoş ve şık bir hediye göndermiş. Biz de bu güzel hediyeyi sizlere doğrudan ilk ağızdan tanıtalım istedik. Elimizdeki ürün, resmini sol tarafta görebileceğiniz Scrikss marka kalem seti: Scrikss 88 Tükenmez + Versatil Krom Takım. Fotoğrafını da bizzat biz çektik, yani ne eksik ve fazla.

 

Kargo elimize ulaştığında ilk izlenimimiz çok iyiydi. Çünkü siyah kaplamalı kutusu oldukça şık gözüküyordu. Kapağını açtığımızda kutusunun iç kaplaması da keza şıklığını tamamlıyordu.

 

Scrikss kalem kutusunda iki adet kalem var. Bir tanesi tükenmez kalem, diğeri versatil yani uçlu kalem. Ofislerimizde sıkça kullandığımız bu tür kalemlerin şıklık ile buluşması büyük avantaj. Özel tasarıma sahip tükenmez ve versatil kalemler hem kutularında hem de yazılarınızı yazarken, not alırken, kısaca masanızda herhangi bir işleminizi gerçekleştirirken farklarını ortaya koyacaklar.

scrikss-tuk-vers-krom-2 

Dış kaplamalarının şıklığı dışında krom olmasından da bahsedelim. Krom kaplamaları sayesinde aynı zamanda dayanıklılar da. Krom kaplı oldukları için sürtünmeye, aşınmaya karşı dayanıklılar. Yani günlük kullanımda gelebilecek zararlara karşı olabilecek düzeyde korumalılar diyebiliriz. Ayrıca sıcak ortamlara aynı şekilde dayanıklıdırlar. Kromun özelliğinden ötürü parlaklığını uzun bir süre kaybetmeyeceğini de biliyoruz. İşte tüm bu saydığımız özellikler sayesinde krom kaplı bu kalemleri uzun süre, rahatlıkla kullanabiliriz.

 

Uzun süre kullanım demişken Scrikss kalemlerin asıl özelliğinden de bahsedelim. Kutusunu açtığımızda karşımıza çıkan garanti belgesi bizi şaşırtmıştı. Yani bu garanti belgesi sayesinde kalemlerin markasının avantajını da doyasıya yaşayabileceğiz. Garanti belgesinde ömür boyu garanti ibaresi yer alıyor. Yani uzun bir süre boyunca, normal kullanım sonucu eskiyen ve arızalanan mekanik aksamına karşı Scrikss kalemler garantili. Garanti belgesinde yazdığı üzere “satın alma tarihine bakılmaksızın Scrikss Kalem Kırtasiye ve Ofis Malzemeleri A.Ş. garantisi kapsamındadır.” Herhangi bir arıza durumunda tek yapmamız gereken garanti belgesinde yazılı olan adrese kalemimizi göndermek. Onlar ücretsiz olarak onarımını yapıp bize geri gönderiyorlarmış.

 

Kalemlerimizi kullanmaya başladık ve oldukça memnunuz. Satın alıp ofisinizde, evinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz kalemler. Hem şık hem de kullanışlılar. Kendiniz kullanabileceğiniz gibi bir kişiye de hediye olarak alabilirsiniz. Şık kutusu ve kalemlerin güzel tasarımı ile hediyelik olarak da düşünülebilecek bir ürün. Avansas‘ta yer alan bu ürüne göz atmak ve diğer tükenmez kalem çeşitlerini incelemek için buradan sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

 

Yazar: Degnek

Kendisi, Değnek.com'un genel içerik üreticisi.

Degnek Blog
 Yazının Etiketleri  

  1. Yorum yapılmammış.

  1. Geri bildirim yok.

Yorum yapın