25Mart

Kitaplıklı Koltuklar Dikkat Çekiyor

kitaplikli-koltuklar-1Son zamanlarda farklı dekorasyon fikirleri arasında kitaplıklı koltuklar oldukça dikkatimi çekiyor. Ya sizin? Sol tarafta verdiğimiz örnek bir tasarımda olduğu gibi artık yapılan bazı tasarımlarda koltuklar aynı zamanda kitaplık işlevi de görmeye başladı. Hem dekoratif olarak avantajlı hem de kullanışlı modeller.

 

Yapılan tasarımlarda hem koltuk hem de mini bir kitaplık olarak dizayn edilmiş modelleri görebiliyoruz. Bu tür tasarımlarda evinize ek bir kitaplığa ihtiyaç duymadan elinizin altında olmasını istediğiniz kitap ve dergilerinizi, koltuklarda bulunan bölmelere yerleştirebilirsiniz. Her türlü koltuk çeşidinde karşılaşabileceğimiz tasarımlarda genellikle kolçak kısımları kitaplara özel raflar şeklinde dizayn edilirken koltuğun farklı kısımları da aynı amaçla kullanılabiliyor.

kitaplikli-koltuklar-2

Sizlere kullanışlı gözüktü mü gözükmedi mi bilemiyoruz ancak ev dekorasyonlarında kullanılabilecek birçok farklı tasarım olduğu kesin. Bu tasarımlar bir yandan kullanışlı, bir yandan bizlere kitaplarımızı yerleştirebileceğimiz ek alanlar sağlıyor, bir yandan da dekoratif açıdan odayı önemli ölçüde destekliyor.

 

Yazar: Degnek

Kendisi, Değnek.com'un genel içerik üreticisi.

Degnek Blog
 Yazının Etiketleri  

  1. Yorum yapılmammış.

  1. Geri bildirim yok.

Yorum yapın