06Şubat

Online Alışverişte Aradığımız Kampanyalar Kampanyon.com’da

kampanyonMağaza mağaza gezip de kendimize ayakkabı, çanta, saat, elbise, etek, tişört gibi ürünleri aramak yerine artık online alışveriş sitelerinde oturduğumuz yerden kolaylıkla binlerce çeşit ürünü bulabiliyoruz. Ancak son zamanlarda hızla artan online alışveriş sayfaları da kafamızı karıştırmıyor değil. Hepsini tek tek gezip beğenimize uygun bir ürün aramamız gerekebiliyor ancak bu da bizi bir yandan zorlarken bir yandan da hem zaman kaybı hem de kafa karışıklığı. Yakın zamanda tanıştığımız kampanyon.com adresi ise bu zorluklara bir çözüm getirmiş durumda. Güvenilir online alışveriş mağazalarının ürünlerini kendi bünyesinde bizlere sergiliyor. Biz de bu güzel sistemi sizlere tanıtalım, sizlerle paylaşalım istedik.

 

Kampanyon.com adresinden ulaşabileceğiniz internet sayfasının girişi oldukça sade ve güzel. Kafamızı karıştıracak eklentiler, reklamlar yok. İster girişteki arama çubuğunda anahtar kelimelerimizi girerek istersek de kategorimizi seçerek sonuçları listeleyebiliyoruz. Hem de eğer internete Google Chrome ile bağlanıyorsak arama çubuğunda sesli giriş imkanımız da var. Bunun için mikrofon simgesine basmamız yeterli.

 

Kampanyon.com’da herhangi bir ürünün doğrudan satışı yapılmıyor. İnternette satış yapan, bağlantılı olduğu, güvenilir mağazaların ürünlerini birlikte sizlerin karşısına çıkartıyor. Böylelikle farklı sitelerde dolaşıp istediğiniz bir ürünü aramak yerine hepsini birden, fiyatlarıyla birlikte görebiliyorsunuz. Bu size hem zamandan tasarruf sağlarken hem de birbirleriyle karşılaştırabilmenize imkan veriyor. Üstelik Markafoni, Morhipo, DeFacto, N11 gibi birçok mağazadan kaliteli ve farklı markaların ürünlerini görüyoruz. Bu sonuçları istediğimiz fiyat aralığı doğrultusunda da daraltıp daha kolay inceleyebiliyoruz.

 

Kampanyon.com’da bir yandan ürünlerin üzerine geldiğimizde çeşitli indirim kuponlarını görmemiz de mümkün. Ürünün yer aldığı web sitesinde kullanabileceğiniz bu indirim kupon kodları yardımıyla beğendiğiniz ürünlere fiyat avantajları ile de sahip olabiliyorsunuz.

 

Kampanyon.com’da çok çeşitli kategorilerde ürünleri bulabiliyoruz. Ayakkabılardan çantaya, erkek giyimden çocuk ürünlerine, binlerce çeşit bay ve bayan aksesuardan makyaj malzemelerine parfümlere cilt bakım ürünlerine kadar yelpazesi oldukça geniş. Örneğin arama kısmına kırmızı spor çanta yazıyor ve sonuçları görebiliyorum. Ya da tek tek kategorilere girip renk, fiyat, marka seçenekleri ile gösterilmekte olan sonuçları özelleştirmeniz mümkün.

 

Kampanyon.com’un bizlere sunduğu avantajları beğendik. İnternet sayfasının içerisinde dolaşmak hızlı ve kolay. Karmaşık yapıda işlemler, zor ulaşılan sayfalar yok. Siz de mutlaka içeriğinde yer alan binlerce ürüne bir göz atabilirsiniz. Hatta daha sonra fikirlerinizi de burada yorum olarak bizlerle paylaşırsanız çok seviniriz.

 

Yazar: Degnek

Kendisi, Değnek.com'un genel içerik üreticisi.

Degnek Blog

Gelen Aramalar:

 Yazının Etiketleri  
  1. Yorum yapılmammış.

  1. Geri bildirim yok.

Yorum yapın