13Eylül

Mutfak Dekorasyonu

mutfak-dekorasyonuEvin en önemli yeridir mutfak. Pazar kahvaltıları, büyük yemek ziyafetleri, kızınızın oğlunuzun ilk yemek denemeleri hepsi mutfakta geçer. Eskiden evin küçük bir bölümü olan mutfaklar artık bir salon kadar değerli. Mutfak dekorasyonu kadınlar için daha önemli çünkü vakitlerinin çoğu mutfakta orada geçiyor.

 

Mutfak dekorasyonu renk uyumuyla, büyük dolaplar kullanılan işlevli raflarla tamamlanırken kadınlar mutfakta geçirdikleri vakitten daha büyük zevk alıyor. Eskiden mutfakta bulunan sebzelikler, dolaplar, buzdolabı, fırın her şey artık mutfakta bir bütün halinde mutfak dekorasyonu ile uğraşanlar sayesinde evimizde yerini alıyor. Daha düzenli ve kaliteli bir yaşam alanı sunan bu mutfaklarda renk uyumuna ve modern bir yapı olmasına da önem veriyor bayanlar. Bir şefin mutfağıymışçasına hazırlanan yapıları sayesinde herkesin ilgisini çeken mutfak akşam yemekleri ve Pazar kahvaltılarını sabırsızca beklemenize neden oluyor.

 

Göz yoran yoğun renkler yerine sadelik kullanılan mutfak dekorasyonlarının ön plana çıktığı iki bin on üç mutfak modasında mutfağın ferah, geniş hareket alanı sağlamasına dikkat edilmiş. Daha çok rahat çalışma alanı sağlanmak istenen mutfaklarda yemek yapmak zevkli bir hobi olacak. Beyaz üzerine kırmızı, sarı gibi sıcak renkler sık kullanılarak beyazın daha hâkim olduğu bir tarz yakalanmaya çalışılmış. Mutfak ortasına büyük cam masalar ya da yüksek masalar ile bar tabureleri de dikkat çeken genç tasarımlar arasında yerini almış. Herkese mutfak yeniletmeyi düşündürecek kadar iddialı.

 

Yazar: Degnek

Kendisi, Değnek.com'un genel içerik üreticisi.

Degnek Blog
 Yazının Etiketleri  

  1. Yorum yapılmammış.

  1. Geri bildirim yok.

Yorum yapın