12Haziran

Her Yarışmacı Ayrı Haber Konusu

kim-milyoner-olmak-isterEkranlarda çok uzun yıllardır gösterimde olan popüler yarışma “Kim Milyoner Olmak İster?”, son aylarda sürekli haber sitelerine konu oluyor. Yarışmacılar ister başarılı olsunlar ister başarısız, haber sitelerinin artık yeni haberler için gözdesi bu yarışma.

Bazıları ilk sorudan yarışmadan elenirken bazıları ise çok başarılı bir şekilde soruları yanıtlamaya devam ediyor. Hatta geçen günlerde Türkiye’de bir ilk yaşandı ve bir bayan yarışmacı yarışmada 1 milyon TL’lik soruyu görmeyi başardı. Birbirinden farklı yarışmacılar ilginç sorularda elenirken gerek bu elenme durumları, gerek yarışmada yaşanan diğer olaylar yarışmayı sürekli haber sitelerine taşımayı başarıyor.

Yarışmada yaşanan birçok şeyin gerçekten haber niteliği taşıyıp taşımadığı tartışılır tabi ancak insanlara özellikle ilginç başlıklarla sunulan haber videolarından uzun süre vazgeçilemeyeceği kesin gibi gözüküyor.

Eğer haberi olmayan kişiler varsa ve 1 milyon TL’lik soruyu gördükten sonra ne yaptı diye soruyorsanız bayan yarışmacı bu son soruda çok kararsız kaldı ancak şu ana kadar hep akıl yürüterek yaptığı sorular gibi son soruyu da akıl yürütüp jokersiz olarak riske girmeyi tercih etti ve maalesef soruyu yanlış cevaplayarak 15 bin TL’lik ödül ile ayrılmak zorunda kaldı.

Yazar: Degnek

Kendisi, Değnek.com'un genel içerik üreticisi.

Degnek Blog
 Yazının Etiketleri  

  1. Bu bana biraz da televizyon sahtekarlığı gibi geliyor. Yarışmacılar nedense hep ya araştırma görevlisi ya twitter fenomeni bilerek seçiliyorlar.

  1. Geri bildirim yok.

Yorum yapın