Bilim, Kültür, Eğlence, Yaşam
03Mart

Ben Bilmem Eşim Bilir’i Bilgisayarınızda Oynayın!

ben-bilmem-esim-bilir-oyunuYaz dönemi için kısa süreli bir program olarak başlayan ben bilmem eşim bilir yarışma programı sunuculuğunu üstlenen İlker Ayrık’ın muhteşem performansı ve sempatikliği ile oldukça beğeni topladı. Yeni sezonda da her hafta sonu yayınlanan yarışma programının birbirinden ünlü oyunlarını bilgisayarınızda oynamak ister misiniz?

Türkiye’nin birçok kesiminden kişi tarafından seviliyor. Gerçekten de büyük bir ustalıkla sunuculuğunu yapan İlker Ayrık’ın da büyük payı olduğunun tekrar altını çizelim. Programda eşleri için azimle yarışan yarışmacıların bu oyunlarını siz de bilgisayardan deneyebilirsiniz!

Kanal D’nin ve oyun yapımcısı Zibumi’nin iş birliği ile Ben Bilmem Eşim Bilir Oyunu sizlerle! Şu anda sadece Bar Masası isimli oyun oynanabilir vaziyette ancak Yakında etiketine sahip farklı oyunların da hazırlandığını görüyoruz.

Ben Bilmem Eşim Bilir Oyunu linkinden ulaşabileceğiniz oyunda şu anda dediğimiz gibi sadece Bar Masası oyunu aktif durumda. Fakat siz girdiğinizde diğer oyunlar da açılmış olabilir belki.

Bar masası oyununa girdiğimizde klasik oyun veya sınırsız oyunu seçiyoruz. Klasik oyunda 20 bardak hakkımız var ve bu bardakların bitiminde kırmızı çizginin arkasında kaç bardak kaldığına bakılıyor. Sınırsız oyununda ise sınırsız bardağınız olsa da sadece 3 defa düşürme hakkınız var. Bu oyunda ise amacımız kırmızı çizginin arkasındaki puan bölgelerine denk getirmek.

Bar masası oyununda erkek karakterle yarışıyoruz ve bayan karakter ile İlker Ayrık’ın bazı repliklerini zaman zaman duymak mümkün. Başta örneğin İlker Ayrık’tan ünlü “O-yun Za-Ma-Nı!” repliğini duyuyoruz.

Arkadaşlarınızla deneyerek yarışabilirsiniz. Bakalım rekoru kim elde edecek!

Yazar: Degnek

Kendisi, Değnek.com'un genel içerik üreticisi.

Degnek Blog

Gelen Aramalar:

 Yazının Etiketleri  

  1. Yorum yapılmammış.

  1. Geri bildirim yok.

Yorum yapın