Bilim, Kültür, Eğlence, Yaşam
13Şubat

CM101MMXI’ın Hızlı IMDb Yükselişi!

cem-yilmaz-imdbGeçtiğimiz günlerde Şahan Gökbakar’ın vizyondaki filmi Celal ile Ceren’in inci sözlük tarafından yapılan bir eylem sonucu IMDb’de en alt sıralara çekildiğinin haberini sizlerle paylaşmıştık. Sahte oylamalar ile yapıldığı düşünülse de 1.6 punana kadar gerileyen Celal ile Ceren’in aksine Cem Yılmaz’ın sahne gösterisini derlediği CM101MMXI adlı filmi hızla yükselmeye devam ediyor.

IMDb’de 1 ile 10 puan arasında verilen oylarla hızlı bir yükseliş yakalayan bu film, şu anda 14 bini aşkın oy sonucu ile 9,5 puanda yer alıyor.

Cem Yılmaz’ın resmi Facebook sayfasında dün öğleden sonra 3 sularında yapılan bir paylaşımda “3.660.520 kişi tarafından izlenen “CM101MMXI FUNDAMENTALS” IMDb’de 9,4 puanla yükselmeye devam ediyor! 🙂 İlginiz ve desteğiniz için teşekkürler Türkiye!” sözleri yer alırken 9,4’te durmayıp hala yükselmeye devam ettiği görünüyor.

Henüz aldığı oy sayısının az olması sebebiyle IMDb’nin en iyi 250 film listesine adını yazdıramayan filmin eğer yeterli oy alırsa bu ortalama ile ilk sıralarda kendini gösterip gösteremeyeceği ise merak ettiğimiz konular arasında!

Yazar: Degnek

Kendisi, Değnek.com'un genel içerik üreticisi.

Degnek Blog
 Yazının Etiketleri  

  1. Yorum yapılmammış.

  1. Geri bildirim yok.

Yorum yapın