21Haziran

The Vampire Diaries (Vampir Günlükleri)

Pek fazla yabancı dizi izleyen birisi olmasam da bölümlerini izlemeye başladığım bir dizinin meraklılarından oldum diyebilirim. Bu dizinin adı “The Vampire Diaries” veya Türkçe’ye çevrilmiş hali ile Vampir Günlükleri.

Elena, ailesini kısa zaman önce bir kaza sonucu kaybeden bir kız. Yaşadığı şehre gelen gizemli kişi Stefan ve Stefan’ın kardeşi Damon bu kızın ve aslında tüm şehrin hayatının tamamiyle değişmesi için bir başlangıç olacaklardır. Birer vampir olan Stefan ve Damon, Elena’nın bir cadı olan arkadaşı Bonnie ve Elena üzerine kurulu bu hikayede her bölüm birbirinden olaylı ve birbirinden heyecanlı geçiyor. Bölümler ilerledikçe daha nice vampirler, cadılar ve hatta kurtadamlar karşımıza çıkıyor. Fakat bölümleri böyle doğa üstü yaratıklarla doldurulmuş şekilde değil, genel olarak sezonları iyi yazılmış, iyi kurgulanış şekilde. En son 3. sezonları yayınlanan vampir günlükleri’nin 4. sezona da başlamaları planlanıyor.

Biraz fantastik ve vampirler, cadılar, kurtadamlar gibi doğa üstü yaratıkların yer aldığı iyi bir televizyon serisi diyebileceğim The Vampire Diaries, bu tür film ve dizileri sevenler için mutlaka tavsiye ettiğim yapımlardan biri. Tabi bolca kana dayanabiliyorsanız…

Yazar: Degnek

Kendisi, Değnek.com'un genel içerik üreticisi.

Degnek Blog

Gelen Aramalar:

 Yazının Etiketleri  
  1. Yorum yapılmammış.

  1. Geri bildirim yok.

Yorum yapın