06Aralık

Spor ile Teknoloji İç İçe

Nike, yeni sezonda birçok yenilikle karşımıza çıkıyor Trendlere hiçbir zaman kayıtsız kalmayan markanın en önemli özelliklerinden biri de tüm parçalarda tasarımın konforla sunulması. Nike’ın yeniliklerinden biri de Lunar Glide+4 koşu ayakkabısı. Marka, bu yeni tasarımı “koşu ayakkabısından çok daha fazlasını bekleyenlere hitap ediyor” notu ile tanımlıyor. Sporla ilgilenenlerin müdavimi olduğu LunarGlide+ serisinin bu yeni üyesinin ayak tabanına sağladığı mükemmel uyum şaşırtıyor. Ayakkabı “Lunarlon Dynamic Support” teknolojisiyle tabanı ve kavisini destekleyerek ayağı bir çorap gibi sarıyor.

Her türlü yüzey ve koşulda yumuşak ve rahat bir basışa imkan sunan, sezonun trendi neon renkleriyle göze de hitap eden ayakkabı, özel yapısıyla koşu esnasında da ayağa hava aldırıyor. Koşucunun performansı için inovasyonun limitlerini zorlayan Nike LunarGlide+4, yumuşak Lunarlon köpüğü ve topuğu destekleyen parçasıyla rahat bir kullanım sunuyor. Taban tasarımının hafifliği yüksek düzeyde konfor sunuyor.

Nike’in Koşu Uygulamasını Denediniz Mi?

IOS ve Android iştelim sistemleri üzerinden ücretsiz indirebileceğiniz Nike+Koşu Uygulaması, daha akıllı, daha sosyal ve daha motive edici olacak şekilde yeniden tasarlanan nikeplus.com sitesine sorunsuz bir şekilde bağlanıyor. Uygulama, koşucuların koşularını her zaman ve her yerden izlemelerine, paylaşmalarına ve karşılaştırmalarına izin veriyor. Uygulamada, koşu deneyimini geliştirecek bir dizi özellik içerek –IOS ve Android için uyarlanmış ve optimize edilmiş- kolay, sezgiyle kullanılabilen bir kullanıcı arayüzü yer alıyor.

Koşu sırasında sorunsuz ve basit bir şekilde işleyen navigasyon sistemi, koşucuların, tek bir adım kaçırmaksızın, temel koşu istatistiklerini kolayca kontrol etmelerine, değişmekte olan GPS haritalarını görmelerine, şarkıları değiştirmelerine ve sesli geribildirim almalarına izin veriyor. Uygulamanın tasarımındaki başlıca odak noktası, koşucuları motive etmek. Uygulama, koşu özeti özellikleriyle, Facebook ya da Twitter paylaşımlarını eğlenceli hale getiriyor. Koşucular çok çeşitli zemin ve duygular arasından seçim yapabiliyor ve ayrıca hangi ayakkabıyla koştuklarını işaretleyip ayakkabılarını toplamda kaç kilometre boyunca kullandıklarını izleyebiliyorlar.

Yazar: Degnek

Kendisi, Değnek.com'un genel içerik üreticisi.

Degnek Blog

Gelen Aramalar:

 Yazının Etiketleri  

  1. Yorum yapılmammış.

  1. Geri bildirim yok.

Yorum yapın