04Aralık

Yeni Moda, Yeni Trendler!

Madonna’nın Ayakkabı Koleksiyonu

Popun kraliçesi Madonna, moda dünyasında yeni bir işe daha imza attı. Ünlü şarkıcı yıllar içinde ortaya koyduğu tarzından ilham olarak 2012/13 sonbahar-kış sezonuna özel “Truth or Dare” adını verdiği ayakkabı koleksiyonunu tasarladı. Aldo markasıyla iş birliği yapan Madonna’nın zımba ve dantel detaylı koleksiyonunu asos.com internet adresinde bulabilirsiniz.

Floransa Esintileri

Şehir mimarisinden, sanatından ve kültüründen ilham alınarak 30 yıl önce Floransa’da kurulan dünyaca ünlü mücevher markası La Nouvelle Bague, Türkiye’de Damas mağazalarında müdavimleriyle buluşuyor. La Nouvelle Bague koleksiyonunda gökkuşağı gibi renkli kadınların değişen ruh hallerine göre, her an severek takabilecekleri mücevherler yer alıyor.

Estetik ve Lüks Tasarım

Versace’nin “Vanity” adını taşıyan saat koleksiyonu estetik yapısı ve canlı renk yelpazesiyle dikkat çekiyor. Saatin en belirgin özelliği ise antik Yunan anahtarı. İri başlı çivisi ile daha da belirgin hale gelen Yunan anahtarı, kadranın dış kısmında göze çarpıyor. Saatin üst halkası ise pırlantalarla bezenmiş.

Renkli Patlama

Onu her çantanızdan çıkardığınızda içinizi mutluluk kaplasın istemez misiniz? Gün içinde belki de defalarca kullandığınız cüzdanınızdan bahsediyorum. Renkli bir tasarımla gününüzü neşelendirebilirsiniz. Bilstore mağazalarında satışa sunulan My Wallit cüzdanlar cesur renk kombinasyonlarıyla iyi bir seçim olabilir.

Özel Tasarımlar

Gündelik hayatın olduğu kadar düğünlerinden de vazgeçilmezi olan mücevherlere yeni bir bakış getiren Koçak Pırlanta, şık ve zarif tasarımlarıyla evlenecek çiftlerin takı seçimlerinde en büyük yardımcıları oluyor Koçak Pırlanta bu özel günü daha değerli hale getirmeye özen gösteren çiftler için kolye, yüzük ve küpeden oluşan Pure Line Koleksiyonu’yla dikkat çekiyor.

Konsept Butik

Ünlü tasarımcı Özlem Süer’in konsept butiği kısa süre önce Bağdat Caddesi Suadiye’de açıldı. Özlem Süer’in tasarımları kaliteli hizmet anlayışı ve sürpriz ikramlarıyla Nişantaşı’ndan sonra burada da müdavimlerini bekliyor.

Yazar: Degnek

Kendisi, Değnek.com'un genel içerik üreticisi.

Degnek Blog
 Yazının Etiketleri  

  1. Yorum yapılmammış.

  1. Geri bildirim yok.

Yorum yapın