03Aralık

Modern Prenses Çağı

Pamuk Şeker

Pudra tonlarındaki kabarık etekli elbiselerinizi, boğazlı sneaker’lar ve bağcıklı ayakkabılarla kombinleyerek iddialı bir stil yaratın. Jean gömlek ve bebe yakalı bluzlarınızla tamamlayabileceğiniz, sweatshirt’leriniz ise sezon geçişinde imdadınıza yetişecek kilit parçalardan olacak.

Romantik Büyü

Romantik ve büyülü bir görünüm yaratmak istiyorsanız, hem şık hem de spor detayları bir arada kullanmayı deneyebilirsiniz. Jean pantolonunuzu payetli bluzunuz ile kombinlemeyi deneyin. Bu size romantik ve büyülü bir hava katacak.  Kombininizi dilerseniz spor ayakkabılarla, dilerseniz de topuklu ayakkabılarla tamamlayabilirsiniz.

Lolita Cazibesi

Tam bir lolita gibi görünmek istiyorsanız pudra rengi şifon bir etek üzerine günlük bir bluz giyin, gözlüklerinizi takın ve kombininizi bot tarzı spor ayakkabılarla tamamlayın. Üzerine deri ceket giyerek daha da havalı bir görünüm yaratabilirsiniz.

Kolej Çağı

Kolej tarzı etek ve bluzlar yeniden moda. Bu akıma ayak uydurmak istiyorsanız siyah kolej eteğinizin üzerine yine kolej yıllarından kalma görünümünüzü anımsatacak uzun kollu bir gömlek ya da bluz giyebilirsiniz. Aksesuarlarda ise renklerden kaçınmayın, bu kış soğuk renkler, yerini sıcak renklere bırakıyor.

Rock yıldızı

Metalik renkler mini gümüş tonlardaki elbiselerden bakır ve gold daracık pantolonlara kadar her parçaya cazibe katıyor. Bu parlak renklerle gün ışığında asi bir rock yıldızı gibi ışıldayacakınız. Payetli mini elbiseniz ve şık botlarınızla tüm gözler üzerinizde olacak. Kombininizi dilerseniz Jean, dilerseniz deri bir ceket ile tamamlayabilirsiniz.

Gümüş Detaylar

Pantolon, etek, bluz, gömlek.. En az bunlar kadar önemli olan bir şey varsa onlar da aksesuarlar ve diğer detaylardır. Aksesuarlar, desenler, işlemelerde gümüş detaylar kullanmaktan çekinmeyin. İçinizdeki gün ışığını dışarı çıkarın.

Yazı Geri Getirin

Soğuk kış aylarında buna ihtiyacınız olacak. Payetli eteğinizi siyah çorap ve seksi bir gömlek ile kombinleyin. İhtiyacınız olan bu olabilir.

Yazar: Degnek

Kendisi, Değnek.com'un genel içerik üreticisi.

Degnek Blog
 Yazının Etiketleri  

  1. Yorum yapılmammış.

  1. Geri bildirim yok.

Yorum yapın