Bilim, Kültür, Eğlence, Yaşam
02Aralık

Pabbuc.com Artık Kapalı!

2005 yılından beri Türkiye’de online alışverişin öncülerinden bir tanesi olan Pabbuc.com kapandı. Ayakkabı, çanta ve aksesuar mağazası olan pabbuc.com, 7 yıldır müşterilerine indirimli, uygun fiyata, güvenilir ve kaliteli alışveriş imkanı sunuyordu. Fakat yaşanan bazı sıkıntılar yüzünden artık bir süre kapalı.

Pabbuc.com internet ortamında özellikle güvenilirliği ve uygun fiyata sunduğu ürünler ile birçok kişinin beğenisini kazanmıştı. Ana sayfasından yapılan açıklamaya göre 7 yıllık hizmetlerine ara verdikleri belirtiliyor. 30 Kasım 2012’den artık sipariş alamayacaklarını belirtilen pabbuc.com, bu tarihe kadar verilen siparişlerin kesinlikle sorunsuz şekilde teslim edileceğinin de altını çiziyor. Bu tarihe kadar olan siparişler için müşteriler musterihizmetleri@pabbuc.com adresinden mail ile ulaşabilirler.

Fakat her şeye rağmen bu kapanış tamamen bir iflas olarak gözükmüyor. Yapılan açıklamada “belirsiz bir süre için satışlarımıza ara veriyoruz” sözü ileride tekrar hizmete girebileceklerinin bir göstergesi.

İşte pabbuc.com tarafından yapılan tam açıklama metni:

Değerli pabbuc.com Müşterileri,

Türkiye’nin ilk online ayakkabı, çanta ve aksesuar mağazası olarak, siz değerli müşterilerimize 2005 yılından bugüne kadar 7 yıldır en iyi ve en güvenilir hizmeti vermek için aralıksız çalıştık. Ancak 30.11.2012 tarihinden itibaren belirsiz bir süre için satışlarımıza ara veriyoruz.

30.11.2012 saat 00:00’a kadar verilen tüm siparişler yine her zamanki kalite ve hızımız ile müşterilerimize sorunsuz olarak teslim edilecektir. Bu tarihe kadar verilen siparişler ile ilgili tüm destek talepleriniz için musterihizmetleri@pabbuc.com adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

Bizden bugüne kadar maddi, manevi yardımlarını ve sevgilerini esirgememiş olan tüm müşterilerimize, 70’den fazla markamızın tedarikçilerine ve bugüne kadar özveriyle görev yapmış tüm çalışanlarımıza teşekkürü borç biliriz.

Saygılarımızla,

Kargo Teslimleri Hakkında Bilgilendirme :

Satın alınan tüm ürünler ve değişimi yapılarak müşterilerimize gönderilecek olan tüm ürünler 01.12.2012 tarihinde Aras Kargo firmasına teslim edilmiştir. Pazartesi gününden itibaren tarafınıza ulaşmayan ürünlerin durumu ve sevkiyat bilgileri ile ilgili musterihizmetleri@pabbuc.com’dan bilgi ve destek alabilirsiniz.

Yazar: Degnek

Kendisi, Değnek.com'un genel içerik üreticisi.

Degnek Blog

Gelen Aramalar:

 Yazının Etiketleri  

  1. Yorum yapılmammış.

  1. Geri bildirim yok.

Yorum yapın