28Kasım

Şıklık Aydınlatmada Gizli!

    Ev modasının en gösterişli parçalarından biri hiç kuşkusuz aydınlatma araçları. Evlerimizin ışıl ışıl göz kamaştırıcı olmasını istediğimiz vakit birçoğumuz artık amacından çok farklı da kullanılabilen dekoratif bir parça olan abajurlara sarılıyor.

Artık birçok evde tek bir aydınlatma yetmiyor avizenin yanı sıra abajurlarda değişik tasarım ve modellerle adeta evimize şıklık kazandırmakta. 2013 ev dekorasyonu dergilerini incelediğimde abajurlara önemli derecede yer verilmiş modern, klasik, taşlı, metal hatta önemli markaların simgelerini taşıyan modellerde mevcut. Bu anlamda benim favorim Burberry’nin klasik kare desenindeki abajur modeliydi. Bu tarz aksesuarlarla kendi giyim stilinizi evinize yansıtmanız çok kolay. Klasik döşenmiş bir ev için bol ışıltılı ağır bir o kadarda gösterişli modeller seçilebilir. Modernizasyondan yanaysanız tasarımcıların bu anlamda yeni yıl ile birlikte birçok değişik çalışması mevcut. Çocukları da unutmayan birçok firma çizgi film karakterlerini aydınlatma aksesuarlının üzerine işlemiş bulunmakta.

Siz de gösteriş seviyorum ya da sade modellerden yanayım diyorsanız 2013 abajur modellerini inceleyerek her zevke uygun bir aksesuar edinme yoluna girebilirsiniz.

Yazar: Degnek

Kendisi, Değnek.com'un genel içerik üreticisi.

Degnek Blog
 Yazının Etiketleri  

  1. Yorum yapılmammış.

  1. Geri bildirim yok.

Yorum yapın