Bilim, Kültür, Eğlence, Yaşam
28Kasım

Duvarlar Çiçek Açıyor!

Modern dekorasyon örneklerinin en önemli parçası hiç kuşkusuz duvar kâğıtlarıdır. Tabi bunun yanında klasik modellerinde yer aldığı evlerimizin tarzını değiştiren çok sayıda alternatif mevcut.

Yeni yılın gelmesiyle birlikte evlerimiz ve duvarlarımızda değişiyor. Bu yıl eğilim canlı, bol desenli mobilyalara uygun kişiliğimizi yansıtan modeller. Bence de duvar kâğıdı evin olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Bunun yanında bolca seçenekte mevcut. Bu sebeple ne istediğimizi bilirsek kafamızın karışma olasılığı da ortadan kalkar, bu sizi korkutmasın. Usta birinin elinden çıkmış evler adeta göz kamaştırıyor. Evini değiştirmek isteyen ya da farklılık yaratmak isteyen aynı mekânda yaşamaktan sıkılan kişiler için sadece duvarlara bir dokunuş yapmak yeterli. 2013 ile birlikte birçok seçenek hafızalarımıza kazınacağa benziyor. Duvar kâğıdı seçmeninde her işte olduğu gibi belli başlı incelikleri bulunmakta. En önemli detay desen olmasıyla birlikte kullanıma da uygunluğu önemli bir unsurdur. Silinebilir olması en önemli detay belki de, özellikle çocuklu evlerde duvarların boya kalemleriyle boyanma olasılığı göz önünde bulundurulduğunda bu detay en ön sıralarda kendine yer bulmakta.

Değişime ihtiyacım var diyorsanız beklide evinizden başlamalısınız. 2013 duvar kâğıdı kataloglarını ve dekorasyon kitaplarını incelerseniz sizde kendinize uygun mutlaka bir parçayla karşılaşacaksınız.

Yazar: Degnek

Kendisi, Değnek.com'un genel içerik üreticisi.

Degnek Blog
 Yazının Etiketleri  
  1. Yorum yapılmammış.

  1. Geri bildirim yok.

Yorum yapın

*