25Kasım

Ruffles’tan Taraftarlara Özel Paket!

Ruffles Türkiye, taraftarlar için özel pakette cipsler çıkardı! Frito Lay’in dünyaca ünlü patates cipsi markası olan Ruffles’ın Türkiye merkezi, patates cipsleri arasında bir ilki gerçekleştirerek paketlerinde 3 büyüklere yer verdi.

Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş takımları için özel olarak hazırladığı paketlerle futbol keyfine bir kat daha keyif katmayı planlıyor gibi gözüküyor. Takımlara özel hazırlanan paketlerin renkleri takımların renklerine bürünmüş. Ayrıca paketlerin üzerinde takımların armaları da büyükçe yer alıyor. Şu an için paketlerin içinde sadece Ruffles Originals yani Ruffles sade yer alıyor. Fakat ilerleyen zamanlarda diğer Ruffles çeşitlerinin de taraftar paketlerini yaparlar mı bilemiyoruz.

Temelinde güzel bir satış stratejisi olsa da yine de taraftarların hoşuna gideceğe benziyor. Fakat diğer takımlar da niye bize özel paketler yok diye de düşünebilirler o ayrı mesele.

Yazar: Degnek

Kendisi, Değnek.com'un genel içerik üreticisi.

Degnek Blog

Gelen Aramalar:

 Yazının Etiketleri  
    • mahmut orta
    • 9 Şubat 2013

    Arkadaşlar buradan sesim nereye ulaşır bir fikrim yok Malumunuz üzere Beşiktaşın logosunda Türk bayrağımız var ve bu artık ruffles poşetlerinde malesef toplum bilinci olarak hakka yediklerimizi yerlere atmaktan vazgeçemedik böyle bir durumda da Bayrağımızın yerlerde olması hiç uygun değil bunun bir şekilde düzeltilmesi lazım lütfen siz de ilginizi bu konuya verin.. Saygılarımla..

  1. Geri bildirim yok.

Yorum yapın