Bilim, Kültür, Eğlence, Yaşam
20Ekim

Asteriks Ve Oburiks Gizli Görevde!

2000 yılında ilk sinema filmi çıkan Asteriks ve Oburiks, beyaz perdeye 3. filmi ile dönüş yapıyor. Uzun bir aradan sonra yeni filmleri ile sevenlerini mutlu eden ekibin yeni filminin adı: Asteriks ve Oburiks Gizli Görevde!

2000 yılında çıkan “Asteriks Ve Oburiks Sezar’a Karşı” filmini 2003 yılında “Asteriks Ve Oburiks: Görevimiz Kleopatra” takip etmişti. Beyaz perdeye çok uzun bir ara veren serinin 3. filmi olan “Asteriks ve Oburiks Gizli Görevde” 26 Ekim 2012 Cuma günü Türkiye’de vizyona girecek.

Romalılar tüm ülkeye hakimken sadece bir köyden istediklerini alamamaktadırlar: Galya Köyü. Bu köyü savunan Galyalılar, Romalıların tüm hain planlarına karşı savunmalarını devam ettirmektedirler, tabi ufak bir sır ile. Bebekken özel iksir kazanına düşmüş Oburiks ve köyün büyücüsü olan Büyüfiks’in hazırladığı iksir ile güçlenen Asteriks’in yaşadıkları maceraları anlatan bu film serisi ailecek izlemeye uygun güzel bir komedi klasiğidir.

Film vizyona Türkçe düblaj, alt yazı ve 3D seçenekleri ile gelecek. Bakalım 3 boyutluyu doyasıya yaşatacak bir film olacak mı?

Yazar: Degnek

Kendisi, Değnek.com'un genel içerik üreticisi.

Degnek Blog

Gelen Aramalar:

 Yazının Etiketleri  
  1. Yorum yapılmammış.

  1. Geri bildirim yok.

Yorum yapın